Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

неділя, 3 лютого 2019 р.

Крути: за ширмою історіїДо Дня пам’яті героїв Крут, працівники відділу дорослих та молоді центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, провели історичний хроноскоп «Крути: за ширмою історії» для учнів гімназії-інтернату Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв).
Бібліотекарі розповіли молоді про подвиг юнаків під Крутами, які своєю кров'ю окропили  землю в боротьбі за волю України і навічно залишаються в історії і нашій пам'яті як символ національної честі.
Присутні переглянули документальний фільм про одного з активних учасників бою – Григорія Піпського, саме він, взятий більшовиками у полон разом із іншими вояками, сміливо заспівав національний гімн українців.
Переглянувши відеоряд та простеживши хронології подій, учасники заходу не тільки краще відчули атмосферу того часу, але й дізналися про передумови та наслідки подвигу студентів, курсантів і школярів, які без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.Немає коментарів:

Дописати коментар