Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

Події в сільських бібліотеках-філіях ЛИПЕНЬ 2019«Дякую тобі, Друже, що ти у мене є!».

До Міжнародного дня дружби, бібліотекар Новопразької  бібліотеки-філії №1 О.Сидоренко, спільно з директором будинку культури С. Пісковою, для юних користувачів бібліотеки провели веселу годину «Дякую тобі, Друже, що ти у мене є!».
Дізнавшись про виникнення свята та про дружбу за часів скіфів та в епоху середньовіччя, діти помандрували в подорож до острова Дружба. Учасники вигадували «Конституцію дружби», складали з незвичайних висловів приказки та прислівя, читали та аналізували байку Езопа про двох друзів та слухали повчальну казку «Батьківський заповіт».
Діти прийняли участь в іграх «Добре-погано» та «Хто з ким дружить» (на прикладі героїв книг).
На закінчення заходу було проведено офіційний обряд-посвячення в друзі, де кожен з присутніх отримав Присягу дружби.
Дітям бібліотекар презентувала книжкову вітрину «Дружба-велика сила».
 Світ громад в бібліотеці

26 липня в Новопразькій центральній бібліотеці – філії відбулася гра «Світ громад». Грали дві команди. Перша команда - активна молодь громади, друга - працівники культури, освіти, представники влади. Гру проводили тренерки Олександрійської центральної районної бібліотеки Кан Л.І. та Кривченкова Л.І.
#ГраСвітГромад – це перша українська настільна кооперативна стратегія змін у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.
Гру«Світ громад» ми позиціонуємо як гру-тренінг. Команди в ситуаціях, максимально наближених до реальності, здобули як практичні навички, так і унікальний життєвий досвід-тренування. Учасники більше дізналися про те, що таке громада, про її розбудову, про принципи життєздатності та роль кожного мешканця у цих процесах. Ємоції під час гри зашкалювали!!!Немає коментарів:

Дописати коментар