Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

Дитячо-юнацька літературна студія "Паросток"


Вже кілька років поспіль при ЦРБ ім. Д.І.Чижевського діє дитячо-юнацька літературна студія «Паросток».
Бібліотечні працівники давно мріяли об’єднати у своїх стінах творчо-обдарованих дітей віком від 10 до 18 років з різних куточків району, які займаються літературною творчістю.
Очолює студію неординарна людина, член спілки журналістів України, поет Колєсніков Вячеслав Гаврилович.
На засіданнях зачитуються літературні твори, обмінюються інформацією і думками про літературне життя міста, району, області й України.
Студія організовує та проводить творчі зустрічі з письменниками-земляками, презентації та ін. Також Студія підтримує зв’язки з навчальними закладами, заохочуючи творчих дітей та молодь до участі в роботі студії. Студія «Паросток» сприяє залученню більшої кількості мешканців району, дозволяє багатьом обдарованим людям проявити себе, розкрити свої творчі можливості.
9 листопада 2011 року відбулася презентація та відкриття пунктів безкоштовного доступу до Інтернету для користувачів бібліотек Олександрійщини, в рамках програми "Бібліоміст".
Також в урочистій церемонії відкриття прийняли участь працівники відділу обслуговування дітей ЦРБ ім. Д.І.Чижевського та презентували веб-сайт дитячо-юнацької літературної студії «Паросток».