Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

четвер, 30 травня 2019 р.

Захоплюючий світ Івана КотляревськогоЗ нагоди відзначення 250 - річчя від дня народження І. П. Котляревського, в рамках обласної акції «Мов фенікс, з попелу воскресне слово», бібліотекарі відділу обслуговування дорослих та молоді Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, провели для студентів  Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету літературне занурення «Захоплюючий  світ Івана Котляревського».
Присутні пригадали життєвий і творчий шлях Івана Котляревського – письменника, поета, драматурга, громадського діяча, основоположника сучасної української літератури та переглянули відео «Моя Полтава. Іван Котляревський», «У столичному метро запустили потяг з ілюстраціями та цитатами «Енеїди» Котляревського», буктрейлери «Енеїда» та «Наталка Полтавка».
На завершення студенти із задоволенням інсценізували невеличку сценку з «Енеїди» та «Наталки Полтавки». І саме це  заохотило молодь дізнаватися більше, дивитися та читати Котляревського.Немає коментарів:

Дописати коментар