Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

понеділок, 13 травня 2019 р.

УВАГА! УВАГА! ФОТОКОНКУРС ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ!З 13 травня  по 31  травня 2019 р. Олександрійська центральна районна бібліотека ім. Д.І.Чижевського проводить фотоконкурс «Щастя бути разом», приурочений Міжнародному дню сім'ї.
Сім'ї, які бажають взяти участь в конкурсі, повинні розмістити на сторінці у Фейсбук, під хештегом #фотоконкурс_щастя_бути_разом  фотографії, відповідні тематиці обраної номінації. Одній сім'ї дозволяється взяти участь відразу в декількох номінаціях, але в рамках кожної номінації можна представити  тільки одну фотографію.
Номінації:
-         «Щасливі разом» – фото спільних щасливих моментів, епізодів життя всіх членів сім’ї розміщуються під хештегом #фотоконкурс_щастя_бути_разом#щасливі_разом
-         «Сімейна «фішка» – фото, на якому відображені захоплення, уподобання, таланти родини розміщуються під хештегом #фотоконкурс_щастя_бути_разом#сімейна_фішка
-         «Вусолапохвостий» член сім’ї – на фото повинна бути сім’я разом із своїми домашніми улюбленцями (тваринами) розміщуються під хештегом#фотоконкурс_щастя_бути_разом#вусолапохвостий_член_сім’ї
В коментарях до фото, вказати ПІБ учасника фотоконкурсу та населений пункт.
Фотоконкурс для всієї родини це не тільки можливість розмістити сімейні фото, а й можливість цікаво провести час і отримати можливість виграти приз.
Для участі в конкурсі фотографій  не обов'язково бути професіоналом, достатньо бути любителем і мати бажання і прагнення до перемоги. Діліться своїми сімейними фото-історіями та збирайте «лайки»

Організаційний комітет конкурсу визначить по 1 переможцю в кожній номінації (1 сім'я може перемогти тільки в одній номінації на розсуд організаційного комітету конкурсу) за наступними критеріями:
- кількість «лайків»
- відповідність тематиці номінації;
- оригінальність і унікальність фотографії.

Таким чином, за результатами Конкурсу, будуть визнані кращими 3 фотографії.
Оголошення результатів відбудеться 4 червня 2019 року.
Детальніше із Положенням фотоконкурсу «Щасливі бути разом» ви можете ознайомитись за посиланням
https://sites.google.com/site/oleksandrijskacrb/konkursi-proekti
 

Немає коментарів:

Дописати коментар