Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

вівторок, 11 грудня 2018 р.

Шок-урок «СНІД: знати, щоб жити»До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, працівники відділу обслуговування дорослих та молоді Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського, провели для учнів 10 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв) шок-урок «СНІД: знати, щоб жити».
Переглядаючи відеоролики ВІЧ/СНІД, учні познайомилися з історією виникнення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, дізналися про проблему ВІЛ і СНІД, про шляхи зараження і можливості інфікування, про різницю між ВІЛ-інфекцією та СНІДом. Бібліотекарі  нагадали підліткам, що це захворювання в наші дні входить в число найстрашніших хвороб у світі та ознайомили зі статистикою захворювання в Кіровоградській області, Україні і у світі.
Цікавою для присутніх була інтерактивна гра «Фото-Фішка», під час якої учні активно спілкувались та ділились думками щодо репродуктивного здоров`я, пов`язані з цим цінності, висловлювали своє ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. 


Немає коментарів:

Дописати коментар