Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

вівторок, 27 червня 2017 р.

Показ документального кіно про права людиниПоказ документального кіно про права людини19.07.2017 року в Новоселівській бібліотеці-філії відбувся показ документального кіно про права людини в кіноклубі «Ракурс» на тему:

«Суспільний університет. Конституційні права: міфи та реалії»

Питання прав і свобод людини і громадянина нині є найважливішою проблемою внутрішньої та зовнішньої політики всіх держав світової співдружності.

Конституційні свободи людини і громадянина – це спроможність громадян діяти відповідно до своїх інтересів і мети, можливість власного незалежного вибору того чи іншого рішення. Це встановлена і гарантована законом сфера автономії громадянина по відношенню до держави, державної влади і інших громадян.

 Лектор – С.Панасюк – доктор філософії в галузі права розповідав про   право на захист людини та громадянина в Україні, систему гарантій прав і свобод, право на судовий захист, які організації займаються захистом прав людини та як саме захистити свої права через Європейський суд. Після перегляду кожен з учасників висловив свою думку від побаченого.
Немає коментарів:

Дописати коментар