Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

середа, 20 вересня 2017 р.

Секрети Пані БараболькиСекрети Пані Барабольки

В Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбулося справжнє осіннє дійство - свято картоплі, організоване й проведене працівниками відділу обслуговування дітей.
Гостями свята були учні 6 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв м. Олександрія). Дітей зустрічала Пані Бараболя, яка запропонувала  скласти народознавчий пазл і дізнатись її секрети. Щоб отримати елементи пазлу і довідатися про часом непросту, але таку цікаву історію поширення цієї культури у світі, про особливості приготування страв з картоплі та інші цікаві факти присутні залюбки брали участь у різноманітних конкурсах з використанням картоплі: «Лінивий садівник» «Вивези картоплю з поля», «Картопляна естафета», «Кулінарний турнір» та ін.
А далі почалася найприємніша і найцікавіша частина свята – дегустація страв. Напевне, деруни та картопля запечена з беконом були дуже смачні, бо через деякий час на столах залишився лише посуд.Немає коментарів:

Дописати коментар