Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

неділя, 13 листопада 2016 р.

Бібліотекарі району вивчають досвід колегБібліотекарі району вивчають досвід колег


В системі підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Олександрійської районної централізованої бібліотечної системи вже стало традицією організовувати щорічний виїзний семінар, на якому бібліотекарі знайомляться з роботою конкретної бібліотеки, обмінюються досвідом, займаються на практичних заняттях та обговорюють проблемні питання. До того ж семінар стимулює приймаючу бібліотеку показати свої досягнення та здобутки, співпрацю з місцевою владою, організаціями та установами села, найактивнішими читачами, презентувати свої творчі, професійні напрацювання.
02 листопада 2016р., на базі Новоселівської бібліотеки-філії відбувся районний семінар - практикум бібліотечних працівників «Корпоративна взаємодія публічних та шкільних бібліотек». Піснею зустрічали учасників семінару працівники будинку культури. Новоселівський сільський голова Кива О.В., познайомив з історією, сьогоденням, перспективами розвитку села. Директор Олександрійської районної централізованої бібліотечної системи, Чуянова  Н.М., окреслила основні проблемні питання, які потрібно розглянути на семінарі. Методисти центральної районної бібліотеки надали фахові поради та консультації за такими темами: «Школи і бібліотеки: грані дотику», «Результативна співпраця в інтересах дитини», «Інтеграція публічних і шкільних бібліотек: співпраця, взаємодія», «Бібліотека - місце для формального та неформального навчання», «Інформаційно-бібліографічні сервіси на допомогу учбовому, навчальному процесу». Учасники семінару прийняли участь в показовому масовому заході - бібліобродилці шукачів скарбів «Пірати книжкового моря».
Підсумовуючи навчання, директор бібліотечної системи наголосила, що сьогодні вкрай важливо розвивати і осучаснювати спільну діяльність публічних і шкільних бібліотек об’єднаних спільною метою - прилучення дітей і підлітків до читання, виховання всебічно розвиненої, патріотично налаштованої особистості.
 


Березівський Хелловін!

     

2 листопада 2016року в Березівському будинку культури, відбулося чудове театралізоване  свято  День всіх святих – Хелловін, для учнівської та студентської молоді нашого селища, яке провели бібліотекар О.Давиденко та директор СБК Д.Ратушняк.

 Головним символом свята був так званий гарбуз,  точніше, ліхтар з гарбуза у вигляді людської голови, на якому вирізано зловісно усміхнене обличчя, а всередині запалена свічка символізує «світильник Джека». Юнаки та дівчата в чудових «жахливих» костюмах, розфарбовані, з великим задоволенням приймали участь в іграх та конкурсах. Весело, гамірно, а головне зовсім «не страшно» пройшло свято.


Немає коментарів:

Дописати коментар