Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

Події в сільських бібліотека-філіях ГРУДЕНЬ 2019




А пам'ять священна…

Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. З нагоди 76-ї річниці визволення Нової Праги від нацистських загарбників, працівники Новопразької центральної бібліотеки-філії, для жителів селища, провели героїко-патріотичний репортаж «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні…».
Присутніх привітав секретар селищної ради Гейко В.А. Про грудневі події 1943року, які відбувалися в селищі розповів очільник організації ветеранів Осипчук В.Г. Про своє дитинство, обпалене війною, поділилася дитина війни Тараненко Р.С.
Учасники уважно слухали розповідь бібліотекарів про героїв-визволителів селища, яка супроводжувалась переглядом відеороликів, презентацією краєзнавчих матеріалів. Учні зачитували фронтові листи.  
По закінченні заходу відбулося покладання квітів у сквері Перемоги та меморіальному комплексі.
 
 
 
 



Рокам ніколи пам’яті не стерти

6 грудня, з нагоди 76-ї річниці визволення селища Нової Праги від нацистських загарбників, завідуюча Новопразькою №1 бібліотекою-філією О.Сидоренко, для учнів Новопразького НВО, провела героїчну сторінку «Рокам ніколи пам’яті не стерти».
Бібліотекар розповіла учням про грізні роки війни, ознайомила з героїчними подвигами, мужністю і самовідданістю народу в роки Другої світової війни.
Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих, хто не повернувся з війни, віддавши життя за визволення нашого селища та Україну.

 


Скарби бабусиної скрині. ЇЇ величність – Хустка!

Улюбленим головним убором української жінки з давніх-давен була квітчаста хустина. Немає таких жінок у світі, яким би вона була не до лиця. Носили раніше й носять її в наш час дівчата, жінки, і бабусі. Хустина завжди була символом прихильності, любові, вірності в коханні, прощання і скорботи. Впродовж століть хустка була на Україні найдорожчим подарунком, який уособлював для кожної людини рідну Україну, рідний дім, рідну матір.
Тож, в переддень Всесвітнього дня Української Хустки, завідуюча Березівською бібліотекою-філією А. Зіненко, спільно з вихователями ДНЗ «Світлячок» Н. Яцків та Л. Ремез, провели для вихованців хустка-фест «Скарби бабусиної скрині. ЇЇ величність – Хустка!». Завідуюча бібліотекою розповіла дітям про особливості українських хусток, та їх призначення.
Вихователі провели майстер-клас з вив’язування хусток, провели ігри «Хусточка», «Баба Киця» та танці з хустинами. Захід закінчився спільним фото та дефіле-показом «Мода на хустини».


Захоплення, що ведуть у бездоння

До всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Піщанобрідській бібліотеці-філії відбувся відкритий мікрофон «Захоплення, що ведуть у бездоння», для постійних відвідувачів.
Під час заходу читачі обговорювали проблеми ВІЛ-інфікованих в Україні, боротьбу з цією страшною хворобою, як уберегтися від цього захворювання. Огляд літератури «СНІД- загроза людству» дав можливість присутнім ширше познайомитися з рекомендаціями про те, як вести здоровий спосіб життя.
 

Нехай для Вас же сонце світить

Відзначення Дня інвалідів, справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту.
 03 грудня 2019р., у Міжнародний День інвалідів, в Будинку людей похилого віку, бібліотекарі Червонокам’янської бібліотеки-філії провели годину милосердя «Нехай для Вас же сонце світить».
З вітальним словом до присутніх звернулася завідуюча бібліотеки Г.І. Бевз. З великим задоволенням та сльозами на очах старенькі слухали вітальні слова та побажання. А вихованці Червонокам’янського НВО вітали жителів будинку гарними піснями та віршами. Працівник Терцентру  привітала всіх присутніх і подарувала смаколики, а бібліотекар О.М.Гонтаренко подарувала їм книги.

Немає коментарів:

Дописати коментар