Powered By Blogger

Шукати в цьому блозі

Події в сільських бібліотеках-філіях ВЕРЕСЕНЬ 2019





 Ми читайлики маленькі (флешмоб)

30 вересня 2019 року, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, в Березівській бібліотеці-філії, разом з маленькими відвідувачами вихованцями ДНЗ «Світлячок», відбувся флешмоб «Ми читайлики маленькі».
Найменші користувачі бібліотеки, завітали на гостини до бібліотеки разом з вихователем Ремез Л.А. та помічником вихователя Тригубенко Л.М. Завідуюча бібліотекою А.Зіненко провела з дітьми вступну бесіду, під час якої діти дізналися, що 30 вересня всі бібліотеки України святкують своє свято. Потім всі разом переглянули мультфільм «Бібліотека» від Смішариків, після перегляду якого дійшли висновку, що в бібліотеці є відповіді на всі запитання.
На завершення учасники разом з бібліотекарем з великих літер, склали слово «Бібліотека».





Стежками партизанської слави

До Дня партизанської слави педагог-організатор Новопразького НВО Т.Ворона, спільно з учителем історії А.Гаркушею та бібліотекарем Новопразької №1 бібліотеки-філії О.Сидоренко, для юнацтва НВО, провели урок пам’яті «Стежками партизанської слави».
Під час перегляду відео фільмів, учні розповіли про партизанський рух на Україні під час Другої світової війни, декламували вірші. Бібліотекар зробила для присутніх огляд літератури та розповіла про юних  партизанів-новоразьців Бориса Клименка та Миколу Рудого, які загинули під час Другої світової війни боронячи свою Батьківщину від нацизму. Хвилиною мовчання учасники вшанували всіх тих, хто віддав своє життя за свою країну.


Партизанський рух в Україні

 під час Другої світової війни

До Дня партизанської слави бібліотекар Новопразької №1 бібліотеки-філії О. Сидоренко, спільно з директором будинку культури №1 С. Пісковою, для школярів Новопразького НВО, провели годину слави «Партизанський рух в Україні під час Другої світової війни».
Ведучі розповіли учням про свято, яке відзначається кожного року, про героїв та найвідоміших діячів партизанського руху, про героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок у перемозі над нацизмом.
Учасники переглянули відео фільм «День партизанської слави».
Бібліотекар познайомила дітей з матеріалами книжкової виставки «Партизанськими стежками». Свічками пам’яті та хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто в грізні роки не шкодував свого життя захищаючи Україну.

 

Історія олімпійського руху


До Дня фізкультури і спорту, працівники Новопразької центральної бібліотеки-філії для юнацтва Новопразького НВК, провели олімпійський урок «Знавці олімпійського спорту», на якому присутні познайомилися з ідеями олімпізму, історією розвитку Олімпійських держав, олімпійськими традиціями, звичаями та легендами різних країн світу, досягненнями України в галузях спорту. Учасники також розгадували кросворди на олімпійську тематику.
Паралельно  бібліотекар дитячого відділення бібліотеки Вовк Р.Г., на подвір’ї провела з учнями молодших класів спортивну хвилинку «Зі спортом по житті».
 

У рідному краї хай слово лунає


В Ізмайлівській бібліотеці-філії, до Всесвітнього дня письменника, для учнів 1-5 класів місцевої школи, відбулася інформаційна промо-акція "У рідному краї хай слово лунає".
Бібліотекар познайомила учасників з юною письменницею, ученицею 9 класу Аліною Шевченко.
Учні з зацікавленням слухали уривки з казки, які з натхненням зачитала авторка. Аліна виявилася дуже щирою та комунікабельною дівчиною, залюбки розповідала про себе, відповідала на поставлені запитання та в цілому справила на всіх присутніх чудове враження. Зустріч пройшла у приємній теплій атмосфері.


Співає нитка в золотих руках


4 вересня, бібліотекар Добронадіївської бібліотеки-філії, спільно з працівником СБК, для учнів 4 класу на чолі з класним керівником Присяжною В. П., організували арт-вікенд "Співає нитка в золотих руках" зустріч з талановитою майстринею художньої вишивки  Богдан Ганною Іванівною.
Бібліотекар Добронадіївської бібліотеки-філії Якимчук Л. вела розмову з майстринею, під час якої Ганна Іванівна поділилася спогадами, про те, що спонукало її до вишивання, що почала вишивати з шести років. Пані Ганна зізналася, що натхнення черпає в рідному слові, українській пісні, вишивання для неї – це ті терени, де розкошує душа. Чарівні картини, прикраси, рушники і багато інших виробів вишивальниці вражають своєю красою!
Тож  учасники, які завітали на зустріч з майстринею отримали на тільки цікаву та пізнавальну інформацію, а й незабутні враження та чудовий настрій! 
 




Моя Україно, колиско-калино,
пізнати тебе мені щастя дано...

2 вересня, учні 6 та 9 класів місцевої школи, на чолі з класними керівниками Федоровим В.М. та Федоровою В.І., традиційно завітали на перший урок до Добронадіївської бібліотеки - філії, де всі разом споглядали усний журнал "Моя Україно, колиско-калино, пізнати тебе мені щастя дано...".
 Перегортаючи сторінки "Легенди про Україну", "Історична","Кроки до незалежності", "Сім чудес світу", "За що ми любимо Україну", присутні не лише поглибили знання про історію та культурну спадщину України, а й виховували повагу до традицій і звичаїв українського народу. Сільський голова Коваленко В.А. наголосив, що діти - це наше майбутнє, і що саме вони повинні надійно стояти ногами на твердій основі предковічних дідівських традицій.


Немає коментарів:

Дописати коментар