Шукати в цьому блозі

четвер, 8 грудня 2016 р.

Українська армія – школа гарту і мужностіУкраїнська армія – школа гарту і мужностіЗ нагоди 25-ї річниці створення Збройних Сил України, 7 грудня 2016 року, працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського провели інформ-годину «Українська армія – школа гарту і мужності» для студентів Олександрійського медичного училища.

Присутні прослухали розповідь бібліотекарів про історію створення української армії, про нелегкі будні на сході України, про успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою та вшанували пам’ять про них – хвилиною мовчання. Під час розповіді учасники переглядали відеоролики «6 грудня – День Збройних Сил України» та «Зброя України».
 


Ознайомча слайд-презентація

«Активна жінка – успішна громада»

05 грудня 2016 року в Олександрійському  міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Кіровоградській області, працівник Центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського Кривченкова Людмила  для засуджених жінок, які перебувають на обліку в Олександрійській  МРВ КВІ, провела ознайомчу слайд-презентацію «Активна жінка – успішна громада».

Бібліотекар розповіла про важливість проекту «Активна жінка - успішна громада»  громадської організації «Олександрійський гендерний інформаційний  центр, який мав на меті розвиток у жінок-активістів громад селища Нової Праги та сіл Олександрівки, Добронадіївки, Червоної Кам’янки лідерських якостей, навичок міжособистісного спілкування, адвокаційної діяльності. Також повідомила про створення «Центрів громадських ініціатив» на базі бібліотек-філій, які працюють і зараз.

Присутні жінки мають сподівання на те, що цей приклад дасть поштовх для розвитку громадських ініціатив на території сіл Олександрійського району, саме там, де мешкають вони.


Немає коментарів:

Дописати коментар