Шукати в цьому блозі

неділя, 11 грудня 2016 р.

Суспільство проти корупції
Суспільство проти корупції


Боротьба з корупцією є пріоритетним напрямком державної політики. Очевидно, що з корупцією як з суспільним явищем не можливо ефективно боротися лише шляхом прийняття потрібних законів. Визначальним для рівня корупції є ставлення до цього негативного явища суспільства в цілому та окремої людини зокрема.
9 грудня 2016 року, в Міжнародний день боротьби з корупцією, працівники Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського провели інформаційний флешмоб «Суспільство проти корупції», щоб привернути увагу громадян до існуючої проблеми. Крім того учасники акції були проінформовані про чинники причини та умови, що сприяють корупції й мали можливість висловили своє негативне ставлення до корупційних дій.
 Зустріч в кіноклубі медіапросвіти

з прав людини Docudays UA «Rакурс»08 грудня 2016 року в кіноклубі медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Rакурс» при Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулася зустріч учнів 10-го класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) із інспектором, старшим лейтенантом Олександрійського районного відділення Олександрійського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Руденком Я. О. в рамках спільного проекту міжнародної організації  IREX та поліції.

В ході заходу було організовано перегляд соціальних роликів та їх обговорення, які стосуються найбільш поширених правопорушень, а саме: водіння авто в нетверезому стані, розбійні напади на вулиці та домашнє насильство. Завданням даної зустрічі було не тільки підняття зазначених тем, але й заклик людей до відповідальності: якщо громадяни стали свідками правопорушень, то мають повідомити про це поліцію.

Учні активно обговорювали порушені теми, працювали в групах, задавали питання представнику поліції під час флеш-консультації «Права людини в сучасному світі», отримали роздаткові матеріали, серед яких пам’ятка про те, як не стати жертвою вуличного нападу.

Підводячи підсумки заходу, учасники наголосили на користі подібних заходів, де у невимушеній атмосфері можна обговорити гострі проблеми сучасності й домовилися про наступні зустрічі. 


Немає коментарів:

Дописати коментар