Шукати в цьому блозі

неділя, 27 листопада 2016 р.

Коли перемагаємо себе, це найголовніша перемогаКоли перемагаємо себе, це найголовніша перемога


23 листопада 2016 року, під час ярмарку вакансій, в міськрайонному центрі зайнятості для осіб з інвалідністю, працівники центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського запропонували інформацію до роздумів «Коли перемагаємо себе, це найголовніша перемога». Говорили про те, як перемагати страхи, комплекси, невпевненість в собі. Кожен учасник мав змогу визначити самооцінку, рівень здібностей під час  психологічного тестування. Отримали поради як бути успішними  в ході  слайдової презентації «10 звичок щасливих людей».
 


Хелловін


23 листопада 2016року, приміщення бібліотеки мало не зовсім бібліотечний вигляд. На стінах і стелажах – павуки, на стелі – летючі кажани, привиди, на столах – незвичайні світильники з гарбузів. До Новоселівської бібліотеки-філії завітали діти святкувати Хелловін. Ведуча цього дійства, завідуюча бібліотекою Базилевська Т.В., розповіла дітям про історію виникнення Хелловіна, веселила їх жартами, ворожіннями та запальними танцями. Під час свята учасники розважались, змагались на спритність у конкурсах, розгадували загадки, прослухали «жахливий» гороскоп, танцювали з відьмою.
Діти цікаво провели час, розмальовувалися, одягали тематичні костюми, отримували цукерки.
 


Дзвони голодної смертіУ 1932-1933 рр. на Україні був великий Голод … Не було тоді ні війни, ні суші, ні потопу, а була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду зійшло в могилу .

«Дзвони голодної смерті»,так називався усний журнал, який був проведений 23 листопада 2016року, у Добронадіївській бібліотеці-філії, для учнів 6-9 класів місцевої школи.

Ведуча усного журналу, директор СБК Двалішвілі Т.Р., познайомила присутніх зі сторінками журналу «Голодомор: цифри та факти», «З попелу забуття», «Стоїть в скорботі Україна-мати», «Душі загиблих стукають в наші серця», «Це потрібно живим» та розповіла учням про причини та наслідки Голодомору.

Завідуюча бібліотекою-філією Якимчук Л. презентувала книжкову виставку: «Біль наш довічний».

Присутні запалили свічку і хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять жертв Голодомору. 


Немає коментарів:

Дописати коментар