Шукати в цьому блозі

неділя, 13 листопада 2016 р.

Інтелектуальна гра «Філологічна еврика!»Інтелектуальна гра «Філологічна еврика!»«Філологічна еврика!» – під такою назвою відбулася інтелектуальна гра, присвячена Дню української писемності та мови, зі студентами І курсу Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету.

Діти розділились на 2 команди: «Філологи» та «Філософи» і гра почалася. Юні мовознавці в першому етапі «Писемність», разом з бібліотекарями відділу обслуговування дітей Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, здійснили екскурс у минуле, простеживши розвиток писемності від піктографії до українського алфавіту; змагались у написанні висловів відомих людей про мову, за допомогою піктограм ; розгадували «древні письменна» ; намагались «освоїти вузликове письмо». Хлопці і дівчата з захопленням виконували завдання, раділи, якщо виконано правильно.

В другому етапі «Мова» команди демонстрували вміння мімікою та жестами передати українські слова, змагались у відгадуванні анаграм, показали гарний рівень знання української мови, утворюючи нові слова із запропонованих.

Молодецький запал, впевненість у власних силах, згуртованість, гарний настрій і креатив учасників – стали окрасою заходу. Гра підсилила мотивацію студентів у вивченні рідної мови, розкрила їх внутрішній потенціал.

Вітаємо переможців і запрошуємо до нових змагань!
Поетичні краєвиди рідного краю10 листопада 2016 року, в дитячому відділі Новопразької центральної бібліотеки-філії, відбулася літературно-краєзнавча мандрівка « Поетичні краєвиди рідного краю», яку підготувала бібліотекар Вовк Р.Г.

Діти познайомилися з творчістю поетів-земляків, а саме з Валерією Гончар, Світланою Сафроновою, Раїсою Стокіч, Віктором Чорногором, Валентином Холявком. В своїх збірках: «Криниця душі», «Зажурилась калинонька», «Сповідь материнського серця», «Вишнево-яблунева заметіль», «Життя – зелена й стигла нива» вони описували краєвиди рідного селища, неповторну красу природи, батьківську хату, діброви та гаї, степи та поля, верби та тополі, широку глибочінь річки Бешки.

Затамувавши подих присутні поринули разом з бібліотекарем в неймовірно цікавий світ поезії. Швидко сплинув час мандрівки та в дитячих душах залишилися почуття гордості за край, де вони народилися й живуть.
Немає коментарів:

Дописати коментар