Шукати в цьому блозі

неділя, 27 листопада 2016 р.

Українське обличчя голодуУкраїнське обличчя голодуДо вшанування пам’яті жертв голодомору, 24 листопада 2016року в приміщенні Новопразької ЗШ№2, працівники Новопразької центральної бібліотеки-філії провели для юнацтва годину скорботи «Українське обличчя голоду». Ведучі: бібліотекар Блага О.Ю. та завідуюча бібліотекою-філією Резніченко О. І., познайомили присутніх з подіями, що відбувалися в Україні у 1932-1933 роках на Кіровоградщині, в селищі Нова Прага, опираючись на зібрані спогади односельців. Учениці Асанідзе Ю. та Просяник А. створили поетичний реквієм по загиблим.

Також учасники познайомились із матеріалами книжкової виставки «Сльози 33-го», про страшні часи голодомору, про мільйони загиблих людей. Серед представлених книг особливе місце зайняли книги, що містять спогади очевидців, архівні документи та художні твори, що торкалися цієї теми.
По закінченні всі присутні запалили свічку та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто загинув в часи Голодомору.
 Правда про Голодомор 1932-1933 рр.«Правда про Голодомор 1932-1933 рр.», під такою назвою 24 листопада 2016 р. пройшов захід у Новоселівській бібліотеці-філії для користувачів бібліотеки. Завідуюча бібліотекою-філією Базилевська Т.В., розповіла учасникам заходу про трагічні сторінки тих страшних подій української історії,повідомила про факти Голодомору в нашому краї.

Також відбулася презентація книжкової виставки «Правда про Голодомор», під час якої бібліотекар познайомила присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

Хвилиною мовчання і свічками пам’яті вшанували всіх жертв голодомору.
Хліб святий для життяЗ нагоди дня працівника сільського господарства, завідуюча Новоселівської бібліотеки-філії Базилевька Т.В. взяла участь у святковому дійстві «Хліб святий для життя».

До односельців звернувся сільський голова Кива О.В., який привітав сивочолих ветеранів - трактористів, шоферів, комбайнерів та подякував всім односельцям, які працюють на святій українській землі.

 Учасники художньої самодіяльності подарували гостям чудові українські пісні, гуморески у виконанні Шкуринської В,В., Гуліватої І,В,, Федюк Н,В., Костянецького М. та Нерсісяна Є.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар