Шукати в цьому блозі

неділя, 27 листопада 2016 р.

Гідність та свобода – майбутнє УкраїниГідність та свобода – майбутнє України


«Україна – це країна гідності й свободи» – саме такими словами розпочалася героїко-патріотична година «Гідність та свобода – майбутнє України», для студентів Олександрійського медичного училища.
Бібліотекарі Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д. І.Чижевського розповідали про значення Помаранчевої революції та Революції Гідності, про подвиг захисників незалежності України, зокрема, й учасників антитерористичної операції на сході України.
Захід занурив усіх у спогади трирічної давності, нагадав про ту згуртованість, впевненість та силу боротьби з якої і почались зміни в нашій країні.
Маленька Софійка Погребняк виконала пісню «В небес немає ворогів», яку присвятила українцям, які загинули під час подій на Майдані та в зоні проведення антитерористичної операції.
А патріотичні пісні, які присутнім подарував  вокальний ансамбль «Перлина» під керівництвом Наталії Дегтярьової, викликали змішані почуття. На обличчях молодих юнаків та дівчат були сльози жалю за тими, чиї життя обірвалися через розстріли на Майдані і бойові дії на Донбасі. 


Між життям і безсмертям мости


21 листопада 2016 року в Щасливській ЗШ І-ІІ ступенів, для учнів 1-9 класів, До Дня Гідності та Свободи, в рамках патріотичного виховання,  пройшла година пам’яті «Між життям і безсмертям мости», яку підготували та провели зав. Щасливською бібліотекою-філією Міщенко Л.Б. та заступник директора з навчально-виховної роботи Столяр В.М.
Почесними гостями були земляки воїни АТО: Кравцов Денис та Черних Сергій, вони розповіли про події,які відбуваються зараз на сході.
Також присутні переглянули відеоролики про події, які відбувались на Майданні 2013-2014 рр. та війну на Донбасі. Діти декламували вірші.
Шкільний бібліотекар Мажара Т.П. та зав. Щасливською бібліотекою-філією Міщенко Л.Б., підготували та презентували книжкову виставку, присвячену Дню Гідності та Свободи. 
 

Єднаймося!

В рамках патріотичної акції «Ми гідні цієї свободи!», 21 листопада 2016 року працівники Новопразької центральної бібліотеки-філії, до Дня Гідності і Свободи провели на вулицях селища патріотичний флешмоб «Єднаймося!».
Бібліотекарі Бутко Л.В. та Блага О.Ю., з плакатами та флаєрами зверталися до односельців продемонструвати свою європейську гідність, своє прагнення до свободи, проявити любов до України, згадати Революцію 2013 року,   та героїв, які боронять східні рубежі нашої держави. На запитання «Що для вас значить поняття «Свобода», респонденти відповідали не задумуючись – це вільні думки, це вільна Україна.

 


Чиста водиця – всьому світу цариця17 листопада 2016 року, в приміщенні Новопразької центральної бібліотеки-філії зібралися слухачі Вищої народної школи на валеологічну дегустацію «Чиста водиця – всьому світу цариця»,  щоб познайомитися з най унікальнішою рідиною на планеті – водою. Адже вона може вдихнути життя в засохлу рослину, в квітку яка зав’яла, повернути до життя людину.

Тож, бібліотекар відділу обслуговування дорослих  Бутко Л.В., запросила до розмови  біолога Каніковську Л.Я., яка розповіла про роль води в житті людини, про процентний рівень води в людському організмі в різному віці, про показники зневоднення і які хвороби за цим слідують, про цілющі властивості ранкової роси,срібної, кремнієвої, шунгітової води. Продемонструвала як заряджати магнітом воду. Привела приклади того, що вода є інформаційним джерелом і зберігаючи енергію в своїй пам’яті, передає її під час вживання людині (вправа з папером різного кольору).

До розмови долучилися Зубова В.С., Очковська М.І., Батура В.С., Гейко В.В., які звернули увагу на властивості свяченої, талої води, про застосування біоактиваторів води, про очищення її в домашніх умовах, про значення вживання ранкового стакану води. Любов Василівна познайомила з цікавинками про воду, які були на журнально-газетній вітрині та книжковій виставці «Цілюща сила води». Захід супроводжувався дегустацією води з різних криниць селища та визначенням її смакових властивостей. Завершився захід поезією «Ода воді».


Немає коментарів:

Дописати коментар