Шукати в цьому блозі

неділя, 13 листопада 2016 р.

Показ документального фільму «Тілом і душею»
Показ документального фільму «Тілом і душею»


08 листопада 2016 року в кіноклубі медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Rакурс» при Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбувся показ документального фільму «Тілом і душею», режисером якого є Матьє Брон. В фільмі йде мова про життя трьох молодих мозамбіканців з фізичними вадами, які мешкають у периферійних кварталах Мапуто, столиці Мозамбіку й розповідають про своє життя, мрії та перепони, які їм доводиться долати.
На сьогоднішній день тема стрічки є досить актуальною і для України, адже щорічно в нашій країні майже 17 тис. осіб стають інвалідами. Стрічка наглядно ілюструє життя людей з фізичними вадами й показує, що можна жити, творити та працювати, втілюючи свої мрії у життя.
Студенти, переглянувши фільм висловили своє ставлення до проблем людей з інвалідністю й на останок спробували поставити себе на їх місце. А саме: намагалися вдягнути верхній одяг із зав’язаними позаду руками, пройти до вказаного місця із зав’язаними очима й запитати, як дістатися до визначеного об’єкту із заклеєним ротом. Присутні зізналися, що виконати поставлені завдання було досить складно й тому дійшли висновку, що необхідно всіляко підтримувати людей з інвалідністю й надавати їм посильну допомогу.
 
Корисні Інтернет-ресурси04 листопада 2016 року, працівники Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського продемонстрували мультимедійну презентацію для вчителів історії «Корисні Інтернет-ресурси», під час організаційного засідання історичних студій «Кластерний семінар-практикум по підготовці учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району до зовнішнього незалежного оцінювання», яке було організовано Олександрійським районним відділом освіти.

В ході презентації учасники переглянули інтернет-сторінки «Інституту національної пам’яті», «Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського», «Інституту післядипломної освіти педагогічних працівників» та численні блоги вчителів історії, на яких містяться різноманітні розробки уроків, презентації з багатьох тем, креативні, нетрадиційні форми роботи на уроках історії.

Присутні зацікавилися поданим матеріалом і домовилися про подальшу співпрацю в рамках історичних студій.

Немає коментарів:

Дописати коментар