Шукати в цьому блозі

вівторок, 11 жовтня 2016 р.

Знайди себе в професії, професію в собі

Знайди себе в професії, професію в собі


5 жовтня 2016 року, Добронадіївський СБК гостинно зустрів учасників районного семінару клубних працівників проф. квесту «Знайди себе в професії, професію в собі».
Ми, члени креативного агентства «Свято! Свято! Свято!», в ритмі танцю під музичний супровід художнього керівника Футуйми Руслана Івановича, провели цікаву екскурсію будинком культури. Розпочали її з криниці знань – бібліотеки-філії, де, завідуюча Якимчук Людмила Іванівна, змістовно розповіла про роботу закладу. А далі були - арена розваг – глядацька зала, скарбничка села – краєзнавчий музей, храм кохання – обрядова зала.
Завершилося знайомство з Добронадіївською культурою у затишній кімнаті гурткової роботи. Директор СБК Двалішвілі Тетяна Родіонівна коротко розповіла про основні напрямки діяльності БК, згадавши вдячним словом сільську раду, бібліотеку-філію, місцеву школу, меценатів, наголосивши на тому, що господарі СБК гідно несуть культуру в маси, достойно займають своє місце в шанованій всіма професії.

 


Про дива і таємниці природи чарівниці4 жовтня, коли природа ще радувала нас теплими, сонячними днями «бабиного літа», бібліотекар Бандурівської бібліотеки-філії Власова В. провела для своїх найменших користувачів зелені читання під назвою «Про дива і таємниці природи чарівниці». Діти дізналися цікаві та невідомі факти про тваринний і рослинний світ природи та їх цілющі властивості.

Малюки відгадували загадки, відповідали на питання вікторини, намагалися самі дати пояснення походження назв кожного місяця осені, залюбки взяли участь у конкурсі малюнків. По закінченні учасники пограли в рухливі ігри на лоні природи.

Немає коментарів:

Дописати коментар