Шукати в цьому блозі

середа, 5 жовтня 2016 р.

З добром і книгою до ветерана
З добром і книгою до ветерана


03жовтня 2016 року, в Будинку для людей похилого віку та інвалідів, бібліотекарі Червонокам'янської бібліотеки-філії провели акцію «З добром і книгою до ветерана», присвячену Дню людей похилого віку.
Завідуюча бібліотекою Бевз Г.І., привітала пенсіонерів з їхнім святом. Бібліотекар О.М.Гонтаренко провела хвилину спілкування «Ой, літа, мої літа». На згадку бібліотекарі  подарували людям похилого віку книги.
 

Магія музики вічної молодості

Напередодні Міжнародного дня громадян похилого віку, працівники відділу обслуговування дорослих та молоді центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, для постійних користувачів провели ретро-годину «Магія музики вічної молодості». Запрошені переглянули відеофільм «День людей похилого віку».
Учасники заходу взяли активну участь у різних конкурсах: «Крилаті фрази із фільмів минулих років», «Кращий знавець української народної пісні та романсу», відповідали на питання літературно-гумористичної вікторини.
По закінченні присутні переглянули відео кліпи гурту «Океан Ельзи» на пісню «Життя починається знов» та М.Гнатюка на пісню «Час рікою пливе».
 


Моє село – краплинка рідної країни24 вересня  село Ясинуватка вже втретє відзначила свій  день народження зі святковою програмою «Моє село – краплинка рідної країни».

Відкриваючи захід, Бандурівський сільський голова Наталія Волинець побажала селянам міцного здоров’я та добробуту громаді.

Розпочинаючи святкову програму, першочергово вшанували чоловіків, які відстоюють незалежність країни на сході. А далі бібліотекар Наталія Хуторна і ведуча Анастасія Апостолова згадали добрим словом найстарших жителів села.

Цього дня порадували своїм виступом місцеві школярики, Анастасія Апостолова, Діана Мовляв та Яна Лебеденко заспівали щирі українські пісні.

Порадували земляків своїми виступами і гості – вокальна група із сусіднього селища Пантаївка. Родзинкою свята став виступ Людмили Васіч. Від душі сміялися глядачі, слухаючи гуморески у виконанні юного Максима Гурмуса.

Відбувся конкурс і на кращі страви від місцевих господинь. До всього, жителі села взяли участь у розіграші лотереї,  позмагатися на кращий спів у караоке, грали у футбол, змагалися на звання найсильнішого.Немає коментарів:

Дописати коментар