Шукати в цьому блозі

неділя, 30 жовтня 2016 р.

Міс осінь у Войнівці
Міс осінь у Войнівці


27 жовтня 2016 року, для учнів 2-4 класів Войнівської школи було проведено розважально-конкурсну програму «Міні Міс осінь». Учасниці конкурсу гарно підготувалися і демонстрували присутнім свої таланти та знання – співали пісень, декламували вірші, підготували малюнки та вироби створені власноруч.
Жюрі конкурсу Дячук М. та Нощенко К. обрало серед конкурсанток найкращих. Ними стали: Кожухарь Аня (2Бкл.) - ІІІ місце, Фіртич Аня (3кл.) - ІІ місце, Спересенко Валерія(3кл.) - Міні-міс осінь. Інші учасниці отримали подяки та сувеніри на згадку.
Козацькому роду нема переводу

Працівники Новопразької центральної бібліотеки-філії провели комплекс заходів до Дня українського козацтва.

19 жовтня 2016 року в Новопразькій ЗШ № 2, для юнацтва відбувся турнір мужніх «Спритні. Сміливі. Умілі», до Дня Козацької слави. Юнаки з великим задоволенням взяли участь в історичному конкурсі «Україна – колиска козацької волі». Учасники розповідали, де знаходиться козацька Січ, хто був першим, а хто останнім отаманом, називали військові звання в Запорізькій Січі та ознаки влади гетьмана. Брали участь в командних змаганнях виконуючи спортивні вправи, це й віджимання, стрибки з м’ячем на швидкість, перетягування канату, свистуни. Кожен учасник змагання був спритним, витривалим, мужнім. В кінці програми команди були нагороджені грамотами за зайняті місця. Про феномен українського козацтва можна більше було дізнатись, з перегляду книжкової виставки – екскурсу «Козацькими шляхами».

В розрізі цієї програми зав. філією Резніченко О. І. з метою формування національно – патріотичного виховання молоді та розуміння в юнацтва таких понять як єдність, цілісність, герой, патріот держави, громадські якості, почуття поваги до захисника Вітчизни. Паралельно провела лінію від традицій козацтва до відзначення Дня збройних сил України сьогодні в огляді – портреті «Солдати ХХI століття».Немає коментарів:

Дописати коментар