Шукати в цьому блозі

неділя, 30 жовтня 2016 р.

День визволення села
День визволення села 19 жовтня 2016 року в с. Добронадіївка традиційно відзначили 73-ю річницю визволення рідного села від нацистів.
Біля пам’ятника Воїну-визволителю зібралися жителі громади, учні, педагоги, працівники сільської ради, місцевої бібліотеки та будинку культури.
Директор школи Єфімов Олександр Вікторович нагадав про страшні сторінки історії війни та тріумфального визволення нашої території від ворога. Сільський голова Коваленко Володимир Андрійович згадав теплим словом героїв війни, наших земляків та привітав присутніх з Днем визволення с. Добронадіївки і побажав усім мирного неба, міцного здоров’я, плідної праці на благо села.
Всі, хто завітав на мітинг, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів на братські могили.
 

Вередлива кізонькаЗавідуюча Добронадіївською бібліотекою-філією Якимчук Людмила та директор СБК Двалішвілі Тетяна показали для учнів 2-го класу місцевої школи в приміщенні бібліотеки лялькову виставу «Вередлива кізонька».

Герої казки «Коза –Дереза» були представлені на новий лад: вони співали сучасних пісень, танцювали, побували в ресторані, скуштували незвичні страви, пересварилися, а так і не змогли нагодувати вередливу Козу. Маленькі глядачі, спостережливі та кмітливі, всі як один, зрозуміли іронічний зміст побаченої вистави_ підтримували казкових героїв оплесками, нагороджували веселим сміхом та дотепним словом.

Поверталися діти до школи радісні, несучи в руках яскраві книжечки.Немає коментарів:

Дописати коментар