Шукати в цьому блозі

вівторок, 11 жовтня 2016 р.

Вечір-вшанування «З днем мудрості й добра!»


Вечір-вшанування «З днем мудрості й добра!»Щорічно 1-го жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей святковий, осінній день в Будинку культури села Олександрівка в теплій та затишній атмосфері відбулося свято «З днем мудрості й добра!», який підготували працівники бібліотеки та Будинку культури Жовтоножко В. та Жовтоножко А. На захід були запрошені ветерани війни та праці - люди, за спиною у яких великий життєвий досвід.

Зі щирими привітаннями звернулася до гостей сільський голова Бершавська В.В та голова ветеранської організації села Кундіренко Н.Н.

Особливого забарвлення заходу додали ліричні вірші та пісні. Все це створювало гарний настрій та теплу незабутню атмосферу свята.Від серця до серця

До Міжнародного дня громадян похилого віку в Новопразькій бібліотеці-філії №2, відбувся ярмарок творчості «Від серця до серця».
Ярмарок  працювали майданчики: «Нетаємні фонди» - через відкритий доступ запрошені познайомилися з книжковим фондом;
У бібліо-кафе «Книжкова смакота» бібліотекар пропонувала присутнім «продегустувати» різні фірмові літературні страви: цікаві книги, журнали, історичні видання, детективи, фантастику, пригоди.
Відбулася зустріч з місцевою поетесою Т.Белименко, яка все своє життя пропрацювала в дитячому садочку. Вона нещодавно розпочала писати вірші і більшість її поезій про наше селище та дітей.
Зав. бібліотекою Т.О. Холоден провела для  учасників «Бібліотечний феєрверк»(конкурси, вікторини, загадки).  
Майстрині нашого селища Татусько О.М., Третяк О.М., Твердохліб Н.В., Гейко Г.О. розповіли присутнім про свої творчі доробки та представили їх на виставці «Таланти, відгукніться!».
Майстриня О.М. Третяк, яка має і співочий талант, на кінець ярмарку заспівала пісню «Осіннє золото», на слова Д. Луценка, музика І.Шамо. 


Срібна  ниточка між берегами01жовтня 2016 року,  до Дня людей похилого віку, в Михайлівському СБК відбулося свято «Срібна ниточка між берегами». Для учасників зустрічі відбувся святковий концерт-привітання. Бібліотекар Анна Гордейчук та працівники Будинку культури Ковбаса Ольга та Кіяшко Оксана привітали гостей зі святом. Учні читали вірші, а  місцеві аматори виконували пісні.

Протягом заходу запрошені згадували про яскраві моменти з життя: свою юність, народження та виховання дітей, появу онуків. Дуже швидко минають літа, але дні, сповнені уваги та любові рідних, не дають сумувати.

Мудрі і багаті літами01 жовтня 2016 року, до Дня людей похилого віку та Дня Ветерана, в Березівському СБК відбувся вечір зустріч «Мудрі і багаті літами». Зі словами вдячності за трудові та бойові подвиги розпочала вечір директор СБК Д.Ратушняк, а бібліотекар  О.Давиденко подарувала ветеранам віршовані вітання.

Скільки теплих і приємних слів лунало під час зустрічі. Всі присутні згадували свої молоді літа. Під час свята звучали пісні, вірші, гуморески у виконанні місцевих аматорів.
Немає коментарів:

Дописати коментар