Шукати в цьому блозі

понеділок, 5 вересня 2016 р.

Слайд-презентація «Звитяга та жертовність: Україна на фронтах Другої світової війни»
Слайд-презентація «Звитяга та жертовність:

Україна на фронтах Другої світової війни»


Напередодні роковин Другої світової війни в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського для постійних користувачів проведено слайд-презентацію «Звитяга та жертовність: Україна на фронтах Другої світової війни».
Присутні ознайомилися із передумовами початку війни, яка стала наймаcштабнішою в історії людства,  адже в ній брала участь 61 країна, 80% населення Землі.
У Другій світовій війні населення України понесло людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Загальні втрати України у цій війні оцінюються у 8-10 мільйонів життів.
На закінчення, учасники заходу дійшли  висновку, що українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.


 


Година пам'яті «Їх імена у пам'яті нащадків»02вересня 2016 року, Червонокам’янська бібліотека-філія долучилася до заходу, присвяченому Дню закінчення Другої світової війни. Година пам'яті «Їх імена у пам'яті нащадків» проходила біля пам’ятника воїнам – визволителям.

Учитель історії Ю.В.Заболотна розповіла учням про земляка – визволителя села Червоної Кам'янки Романовського О.А.

Бібліотекар Гонтаренко О.М. познайомила учнів з життєвим шляхом односельця, працівника культури села Пиндика В.С., який став жертвою фашизму під час окупації.

Завідуюча бібліотеки Бевз Г.І. презентувала книгу Пиндика В.С. «Роки випробувань».

В кінці заходу учасники вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів.
Немає коментарів:

Дописати коментар