Шукати в цьому блозі

неділя, 18 вересня 2016 р.

Бабин Яр: без права на забуття

Бабин Яр: без права на забуття


14 вересня 2016 року, в  Приютівській бібліотеці-філії для учнів місцевої школи, відбулася година пам’яті присвячена Дню пам'яті жертв Бабиного Яру  «Бабин Яр: без права на забуття».
Завідувач бібліотекою-філією розповіла про трагедії Голокосту та нацистських злочинів, скоєних під час окупації столиці України, жертвами котрих стали мільйони мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху.
Учасники заходу слухали уривки з вірша Олени Теліги, поетеси, патріотки, яка віддала своє життя за Україну, за її незалежність, а також познайомилися  із книгою  Анатолія Кузнєцова «Бабий Яр», написаною за спогадами підлітка, який власними очима бачив страхіття окупації і звірств нацистів та був свідком багатьох подій у Бабиному Яру, переглянули відео «Реквієм по Бабиному Яру», «Ужасы урочища Бабын Яр», «Бабин Яр».
 
Вірний син українського народу – М.Грушевський14 вересня 2016 року, з нагоди 150-річчя від дня народження видатного українського історика, письменника, професора, громадсько-політичного і державного діяча Михайла Грушевського, працівник Новопразької бібліотеки-філії №1, провела для учнів місцевої школи літературний портрет «Грушевському – 150».  Із розповіді бібліотекаря учасники заходу  дізналися про його роль в історії України, життєвий шлях, наукову і громадянську діяльність.

Також відбулася презентація книжкової вітрини - «Вірний син свого народу», яка познайомила присутніх з історичним надбанням вченого-історика: «Духовна Україна», «Історія України», «Історія української літератури» та ін.Нам є ким пишатися: паралімпійці України14 вересня 2016 року, працівники центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського в міськрайонному центрі зайнятості, для осіб з інвалідністю провели Інтернет-огляд «Нам є ким пишатися: паралімпійці України». Учасники заходу переглянули відео- сюжети про відкриття та перебіг ХV літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Із презентації «Україна на паралімпійських іграх», присутні дізналися про здобутки українських спортсменів, серед яких були й переможці-земляки й мультимедалісти, які встановлюють нові світові рекорди .
Немає коментарів:

Дописати коментар