Шукати в цьому блозі

понеділок, 5 вересня 2016 р.

Огляд книг для освітянОгляд книг для освітян


30 серпня 2016 року, працівники Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського, в рамках секційних засідань районного відділу освіти для вчителів історії  шкіл Олександрійського району, провели огляд книг, які надійшли до фонду бібліотеки.
Присутнім були представлені книги з історії України та світу за період з найдавніших часів до сьогодення, зроблено акцент на серії книг про видатних особистостей , які творили історію. Також, проведено огляд нових краєзнавчих видань.
На закінчення учасників засідання було ознайомлено із новинками художньої літератури та періодичними виданнями, які отримує бібліотека.

 


Літературно-мистецька візія «Я є пролог – не епілог»26 серпня 2016 року, в центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського, для постійних користувачів, відбулася літературно-мистецька візія «Я є пролог – не епілог», з нагоди відзначення 160-ї річниці від дня народження І.Я.Франка. Бібліотекарі розповіли присутнім про цікаві та маловідомі факти з біографії українського письменника, поета, публіциста, вченого, філософа, політичного і громадського діяча, який був автором численних наукових праць та художніх творів, які передаються з покоління у покоління як найвища духовна цінність.  

Учасники заходу прийняли активну участь у вікторині по творчості письменника «Я читаю Франка» та переглянули документальний фільм «Видатний українець Іван Франко».  

Немає коментарів:

Дописати коментар