Шукати в цьому блозі

середа, 28 вересня 2016 р.

Партизанськими стежками

  

Партизанськими стежками


Працівники Новопразької центральної  бібліотеки-філії філії Бутко Л.В., Сидоренко О.О. та Резніченко О.І., спільно з шкільним бібліотекарем БойченкоТ.Ф., для учнів Новопразької 3Ш№2, провели вечір – реквієм «Пам'ять партизанського серця». Присутні дізналися багато цікавого про значення партизанського руху у визвольній боротьбі нашого народу. Учні з цікавістю переглянули уривки з документального фільму та коментовану презентацію про нашого земляка І.Д.Діброву. Учениці Філіпоненко Тетяна та Бабкина Олександра прочитали вірші українських поетів.
 По закінченні заходу бібліотекар познайомила з літературою книжкової виставки «Шляхами партизанської слави».
 


Лицар української історії 22 вересня 2016 року, працівники Новопразької центральної бібліотеки-філії, для учнів місцевого НВК, до 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, історика і організатора  Михайла Грушевського,  провели годину визначної постаті «Лицар української історії». Бібліотекар Бутко Л.В. та вчитель історії Матяш В.В., познайомили присутніх з цікавими фактами наукової, громадської й державно-політичної діяльності історика, науковця, державного діяча, археолога, літературознавця, соціолога, публіциста, письменника М.Грушевського.

Учасники заходу познайомилися з книжковою виставкою,  зацікавлено переглянули слайд-презентацію «Михайло Сергійович Грушевський» та прийняли участь у літературній грі.

                         
Немає коментарів:

Дописати коментар