Шукати в цьому блозі

понеділок, 5 вересня 2016 р.

Урок народознавства «Щоб у серці жила Україна»Урок народознавства «Щоб у серці жила Україна»


Перший урок народознавства «Щоб у серці жила Україна» для учнів 3-А класу НВК провела бібліотекар дитячого відділу Новопразької центральної бібліотеки-філії Підлубна Т.М. та провела його спільно з керівником класу Зеленгур С.А.
Під час уроку діти багато дізналися про історію становлення нашої держави,про те, що герб, прапор і гімн – це три основні державні символи України.
Бібліотекар Вовк Р.Г. презентувала книжкову виставку «Моя країна – Україна». На ній була представлена література про історію та культуру рідної держави.
 


Щоб у серці жила Україна


01 вересня  2016 року, бібліотекарі Новопразької центральної бібліотеки-філії завітали до десятикласників місцевого НВК на урок українознавства «Щоб у серці жила Україна», який провели разом з класним керівником Богдановою Н.М. Бібліотекар Бутко Л.В. розповіла про відомих людей краю та майстрів селища, продемонструвала учням і присутнім на заході батькам виріб майстрині-початківця Крячко Д., на якому зображено символи України.
Завідуюча бібліотекою-філією Резніченко О.І., розповіла про нелегкий процес державотворення незалежної України та познайомила зі знаковими подіями, які відбувалися в селищі протягом цього періоду. Десятикласники  підібрали асоціативний ряд до слів «Батьківщина» та «Україна».
З нагоди свята була підготовлена виставка «Україна – обличчя нової епохи». На виставці представлена література про Україну, її героїчне минуле та сьогодення. Старшокласники подякували за  цікавий захід та вдалий початок нового навчального року. 

 


Урок миру «Хай буде мир у нашій рідній Україні»01 вересня 2016 року у  Протопопівській бібліотеці-філії для постійних користувачів відбувся урок миру «Хай буде мир у нашій рідній Україні».
Глядачі ознайомились із славною історією України, з її героями, що на протязі років виборювали незалежність та гідне існування своєї країни. Присутні приймали активну участь у вікторині “Національні символи держави”.
Було продемонстровано відео «Нам потрібне мирне небо!», після перегляду обговорили тему миру, дружби, патріотизму, взаєморозуміння, адже без цього неможливе життя.
Біля стенду «ХОРОБРІ СЕРЦЯ» згадали наших земляків, які захищають наше мирне життя нас ході країни, вшанували хвилиною мовчання загиблих у Іловайському "котлі".


 


Година патріотизму

 «Хай буде мир у нашій рідній Україні»01 вересня 2016 року в Приютівській бібліотеці-філії для користувачів бібліотеки проведено годину патріотизму "Хай буде мир у нашій рідній Україні".

Ведуча розпочала захід зауваживши, що патріотизм - якість, яку потрібно виховувати змалечку. Лише тоді любов до Батьківщини, повага до традицій свого народу наповнять справжнім змістом та глибинним сенсом становлення молодого покоління українців.

Дітлахи переглянули відео-круїз «Україна – країна, де варто жити».

На завершення заходу учні написали на паперових долоньках  свої побажання Україні й прикріпили їх до книжкової виставки про Україну, а бібліотекар побажала, щоб усе написане  здійснилося і щоб наша держава розквітала, наповнювалась теплом, миром, щастям.
Немає коментарів:

Дописати коментар