Шукати в цьому блозі

понеділок, 5 вересня 2016 р.

Інтелектуальні смаколики "Любіть українське!"
Інтелектуальні смаколики "Любіть українське!"Цікаво, нестандартно пройшов День Знань в Добронадіївській бібліотеці-філії. Завідуюча бібліотекою-філією та директор сільського будинку культури запросили учнів 8 класу місцевої школи  на свято інтелектуальних  смаколиків: "Любіть українське!".

Свої знання про Україну, українську мову, традиції, страви учасники заходу демонстрували під час веселих конкурсів, пізнавальних вікторин.

Не обійшлося свято і без смачного частування господинь заходу.
Україна – народу нашого дім   01 вересня 2016 року бібліотекар Ясинуватської бібліотеки-філії, Хуторна Н.С., спільно з вчителем початкових класів, Антоненко Л.І, провели перший урок для учнів 3-го класу під назвою «Україна – народу нашого дім».

Антоненко Л.І., зазначила, що знання минувшини, безумовно, важливе, та ніщо не викликає такого почуття ніжності, захвату й поваги до рідної землі, як розуміння її легенд та багатства її природи. Тому окрім короткого екскурсу в минулі століття, під час уроку державності, особливий наголос бібліотекар зробила на розмаїтті навколишнього світу та рукотворних див України. Цю інформацію в доступній для малечі формі, за допомогою промовистих слайдів, віршів і відеокліпів також озвучили.    В кінці заходу діти переглянули відеоролик «Україна – це ми!».


Немає коментарів:

Дописати коментар