Шукати в цьому блозі

понеділок, 5 вересня 2016 р.

Ігрова програма «Україна – це МИ»Ігрова програма «Україна – це МИ»


24 серпня 2016 року бібліотекар Михайлівської бібліотеки-філії для своїх користувачів провела ігрову програму «Україна – це МИ».
Діти змогли відчути себе запорізькими козаками, завдяки спортивним змаганням «Козацькі забави», де дізналися більше про козацькі традиції, побут, звичаї, намагалися наслідувати їх кращі риси характеру: добродушність, безкорисливість, товариськість, бажання завжди прийти на допомогу.
В ігрову програму увійшли різноманітні змагання, естафети та ігри: «Перетягування каната», «Хто влучніший», «Хто швидше намалює сонечко», «Хто швидше перенесе вареники». На завершення всіх дітей пригостили солодощами.
 

З Днем народження, Україно!24 серпня 2016 року,  жителі села Войнівка зібралися для святкування  25-ї  річниці Незалежності України та Дня Села. Навколо панував не тільки гарний настрій, а й піднесений дух патріотизму. Працівники Будинку культури спільно з бібліотекарем Войнівської бібліотеки-філії, для гостей та односельців підготували концертно-розважальну програму. Учасники демонстрували свої уміння у співочій майстерності та танцювальному мистецтві. Окрім вітань та концертної програми на площі розігрували подарунки та проводили конкурси. По закінченні концертної програми усі жителі мали можливість спробувати українських страв, а малеча отримала солодощі.

Немає коментарів:

Дописати коментар