Шукати в цьому блозі

неділя, 28 серпня 2016 р.

Незалежна Україна: шлях до мети


Незалежна Україна: шлях до мети 23 серпня 2016року, з нагоди святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, в Ясинуватській бібліотеці-філії було проведено  годину українознавства «Незалежна Україна: шлях до мети».

 В ході заходу відвідувачі бібліотеки ніби пройшли нелегким шляхом становлення невід’ємних атрибутів нашої держави, що символізує її суверенітет від зародження до сучасності. Звучали вірші Т. Шевченка, В.Сосюри. Бібліотекар презентувала книжково-ілюстративну виставку «Любіть всім серцем Україну».

Учасники заходу переглянули відеоролики «Україна. Народжені вільними», «Україна – це ти».


Україна в казках і легендах


23 серпня 2016 року, в Шарівській бібліотеці-філії до Дня Незалежності України, для дітей відбулася презентація книжково-ілюстрованої виставки «Україна в казках і легендах».
На виставці були представлені книги відповідної тематики, які користуються популярністю у читачів-дітей середнього і старшого шкільного віку. Перегляд даної виставки збагатив читачів інформацією про історію та сучасний розвиток нашої Незалежної країни – рідної України.
 


Незалежна Україна – обличчя нової епохи22 серпня 2016 року в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулася патріотична година «Незалежна Україна – обличчя нової епохи».

Присутні пригадали знакові події, які відбулися за 25 років незалежності: утвердження національних символів, власної грошової одиниці, створення Української патріархальної Церкви Київського Патріархату, відмова від ядерної зброї, прийняття Конституції України, власні рекорди на Олімпійських іграх тощо. Згадали і про захисників України, які зараз боронять її кордони на сході країни й вкотре відстоюють її Незалежність.

Чудовим доповненням заходу був тест, результати якого показали кому варто розширити свої знання, а хто добре орієнтується у історії своєї країниНемає коментарів:

Дописати коментар