Шукати в цьому блозі

неділя, 28 серпня 2016 р.

Прапор України - символ нескореностіПрапор України - символ нескореності


23 серпня 2016 року, до Дня Прапора та Дня Незалежності України, бібліотекар Куколівської бібліотеки-філії спільно з представниками учнівського самоврядування: президентом учнівського парламенту школи Петренко А.Г., головою волонтерської групи "Бальзам" Шибіцькою Т.В. та педагогом організатором Барабановою С.О., провели акцію «Прапор України - символ нескореності». Організатори закликали усіх пам’ятати якою ціною виборювалася впродовж віків і нині наша незалежність та запропонували усім охочим відповісти на питання історичної вікторини
З нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності України відбувся патріотичний флешмоб «Україна молода», під час якого учасники, одягнуті у вишиванки, підкреслили своє прагнення до єдності та миру в Україні.
 Вірю в твоє майбутнє, Україно!

23 серпня 2016 року, у Новопразькій №1 бібліотеці-філії до Дня Незалежності України, відбулася патріотична година «Вірю в твоє майбутнє, Україно!». Бібліотекар розповіла про історію головного національного свята, ознайомила з легендою про рідну землю.
Діти взяли участь у конкурсі «Знавці  рідної України»: «Хто більше назве гарних слів про Україну», «Віртуальна подорож до майбутнього», також читали вірші про Україну, про мову, про наш край. Свою любов до рідної землі, свої мрії про щасливе майбутнє, діти втілили в малюнках на асфальті.
Також відбулася презентація книжкової виставки «Україна – незалежна держава».
Присутні також згадали наших захисників - воїнів АТО, які відстоюють нашу незалежність, щасливе  мирне життя і хвилиною мовчання  вшанували всіх патріотів, хто віддав життя за Україну.

 


Незалежності й свободи вітер вирвався на волюНа протязі декади, присвяченої 25-ій річниці незалежності України, працівники Новопразької центральної бібліотеки-філії провели  кілька заходів.

На урок народознавства «Синій, як море, як день золотий – з неба і сонця наш прапор ясний…», запросили відвідувачів як юних, так і дорослих. Бібліотекарі розповіли про національні символи та символіку України, про свято Державного Прапора . Розповідь перемежовувалася поетичними рядками, присвяченими  незалежності нашої держави.

Експрес-інформація «Нова Прага в цифрах і фактах», прес-реліз «Україна сьогодні», інформаційні хвилини «Незалежності й свободи вітер вирвався на волю», базувалася на останніх новинах, які відбувалися в нашій країні, області, селищі. На заходах традиційно відбулося знайомство з сайтом Новопразької селищної ради «Петриківські бувальщини» та інформаційним вісником-зверненням , який щороку виходить в селищі до роковин незалежності України.

В ці дні в приміщенні бібліотеки на виставках «Закохана в ткацтво» та «Руками створена краса», місцеві майстрині Козак С., Татусько О., Гавінська Н. демонстрували свої вироби.

В дитячому відділі біля виставки-хроноскопу «Як сонце в краплині не згасне зоря України», відвідувачі взяли участь в історичному екскурсі «Прапорові барви України».Немає коментарів:

Дописати коментар