Шукати в цьому блозі

неділя, 28 серпня 2016 р.

У прапора нашого барви чудові: внизу золотисті, вгорі волошкові
У прапора нашого барви чудові: внизу золотисті, 
вгорі волошкові


До Дня державного прапора України у відділі обслуговування дітей Олександрійської ЦРБ ім. Д.І.Чижевського відбувся яскравий, патріотичний флешмоб «У прапора нашого барви чудові: внизу золотисті, вгорі волошкові».
Діти з прапорцями в руках кілька хвилин танцювали під пісню «Заспіваймо за Україну» О.Пономарьова. Після цього було виголошене гасло "Ми любимо Україну!" та розгорнули прапор України.
 
 

То небо безкрає і поле широке21 серпня 2016 року, в Шарівській бібліотеці-філії до Дня Державного прапора України, відбувся конкурс малюнків «То небо безкрає і поле широке», в якому взяли участь діти різного віку. Обов'язковим елементом малюнку   був  український прапор, який гармонійно вписувався в зображуване середовище. 

Малюнки були виставлені для огляду усім бажаючим. Відвідувачі голосували за малюнок, який їм найбільше сподобався, приліпивши біля нього синю або жовту смужку. Журі оцінили всі роботи, обрали кращі малюнки та визначили переможців.
  

Сім чудес України22 серпня 2016 року, напередодні Дня Незалежності України, в Приютівській бібліотеці-філії відбувся віртуальний екскурс: «Сім чудес України». Присутні розповідали як саме бачать свою Батьківщину в майбутньому вголос читали вірші про Україну, а Заіченко  Яніслав прочитав  авторський вірш: «Я маленький українець».

Бібліотекар презентувала учасникам заходу книги з книжково-ілюстративної виставки «Це моя Україна, це моя Батьківщина»: «Здобуття незалежності України», «Батьківщина Україна» та  запропонувала переглянути відео: «Сім чудес України».

 


Немає коментарів:

Дописати коментар