Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 12 серпня 2016 р.

Творчість. Завзятість. КреативТворчість. Завзятість. Креатив11серпня 2016 року працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, спільно з міськрайонним центром зайнятості, відвідали  дітей та підлітків, які відпочивають в оздоровчому таборі «Дружба», в рамках виїзної акції Мобільного центру профорієнтації.

Цього разу вони запропонували охочим взяти участь у мистецькому дартсі «В лабіринті мистецтв». Другий і третій загони, розділившись на вісім команд,  з допомогою дротика обрали на табло той чи інший вид мистецтва і за наданий час підготували його презентацію.

«Хореографи» поставили і станцювали танець, який присвятили українським воякам; музичне мистецтво було представлено піснею «Вчителька», «скульптори» з пластиліну виготовили скульптуру, «архітектори» будували дім із дитячого конструктора, «живописці» презентували картину. «Режисери» та «актори» підготували та зіграли інсценівку «На прийомі у психолога», показали міні-виставу лялькового театру « А ким мрієш стати ти?». Декоративно - прикладне мистецтво діти представили композицією з квілінгу.

Хоча часу на підготовку було зовсім небагато та учасники продемонстрували справжню майстерність, творчі здібності і вміння працювати в команді.

Журі, у складі працівників міськрайонного центру зайнятості та вожатих табору, не могли віддати перевагу одній із команд і тому, медаль переможця з підписами учасників змагань було вирішено залишити в таборі на згадку про цікаву гру.

Немає коментарів:

Дописати коментар