Шукати в цьому блозі

вівторок, 19 липня 2016 р.


Літній розмовний клуб в бібліотеці

     14 липня 2016 року, весело та з користю провели свій час діти у літньому розмовному клубі англійської мови «Smile school», в Ясинуватській бібліотеці-філії. Бібліотекар підготувала для учасників розмальовки, інтерактивні завдання, під час яких діти знайомились з новими словами та виразами. Цікавим був перегляд знайомого мультфільму «Малюк і Карлсон» англійською мовою.

Войнівська казка

6 липня 2016 року, біля Будинку культури у Войнівці відбулося свято «Казка таємної ночі», яке традиційно відбувається напередодні свята Івана Купала. Цього року воно видалося особливим тому, що на свято завітали поважні гості, керівники району, голова Олександрійської  РДА  Куруп Б.А., та його заступники Коваль Ю.Л. та Безкровний О.О., керівник апарату РДА Лисенко О.В., начальник відділу культури Пилипенко А.В. та директор РБК Барвінський О.Я., директор районного центру соц. служби Чемерис І.А.

Організатори концерту, директор сільського Будинку культури та бібліотекар Войнівської бібліотеки-філії, доклали максимум зусиль для того, щоб на святі панував гарний настрій. Цікаво було спостерігати за тим, що відбувалося на сцені. Допомогу у проведенні свята надав районний Будинок культури та вокальні студії «Зоряний шлях» та «Перлина степу». Наприкінці вечора на молодь чекала святкова дискотека. 


Немає коментарів:

Дописати коментар