Шукати в цьому блозі

четвер, 9 червня 2016 р.

Кольорові мої бажання


Кольорові мої бажання01 червня 2016 року в Приютівській бібліотеці-філії  для дітей проведено конкурс малюнка на асфальті «Кольорові мої бажання» та ігрова конкурсна програма «Сьогодні свято всіх дітей», в ході якої організовано літературну вікторину.Діти подорожували на острів Загадок, Казковий, Інтелектуальний, переглянули улюблені мультфільми.

У небі сонечко смієтьсяНедаремно свято дітей відзначають 1 червня — у перший день довгоочікуваного літа та шкільних канікул, в який відбуваються різні заходи для школярів. Вони із задоволенням приймають участь та отримують масу позитивних емоцій та вражень.

Ось і цього року в Міжнародний День захисту дітей працівники Новопразької бібліотеки-філії №2 разом із ЗШ І-ІІ ст. провели концертно-ігрову програму «У небі сонечко сміється». Діти співали, танцювали, читали вірші, відгадували загадки, приймали участь у вікторинах, конкурсах. Наймолодші залюбки пограли у веселу гру «Чарівна скринька», відгадували героїв відомих казок, побували у «Місті цікавих розваг».

Діти старшого віку позмагалися у конкурсі «Інтелектуальне перехрестя», демонструючи обізнаність у різних галузях знань. На кінець свята бібліотекарі запропонували користувачам намалювати свою мрію у конкурсі малюнків на асфальті «Веселковий світ дитинства». Всім хотілося б, щоб це свято тривало не один день на рік. 
Немає коментарів:

Дописати коментар