Шукати в цьому блозі

середа, 15 червня 2016 р.

Народознавче свято: "Ярмарок у нашій оселі - гучний та веселий!"
Народознавче свято:

"Ярмарок у нашій оселі - гучний та веселий!"

14 червня, в затишному фойє Добронадіївського СБК, культпрацівники та завідуюча бібліотекою - філією разом з педагогами місцевої школи для своїх дітлахів провели веселе і повчальне народознавче свято "Ярмарок у нашій оселі - гучний та веселий!".
Присутні побували на доброму ярмарку, одні купували, інші - продавали ... Всі співали, танцювали, сміялися, жартували, не забули і про предків славних з шаною згадати. Гарні господині, циганка, Веремій, Панас, Одарка, куми та кумасі, парубки, дівчата, продавці та покупці ... Шумів ярмарок!!! Адже для українського селянина він завжди є очікуваною і бажаною подією. Познайомити дітей з чудовим давнім звичаєм - ось мета веселого ярмарку. 


Бібліотечна акція «Лавочка – читалочка».“Почни літо з бібліотеки” – під таким гаслом розпочала роботу з дітьми в літній період Бандурівська бібліотека-філія. 14 червня сільський бібліотекар В. Власова організувала для дітей бібліотечну акцію «Лавочка – читалочка».

Аби залучити до акції якнайбільшу кількість дітей, бібліотекар відправилась до дитячого садочка та шкільного оздоровчого табору. Саме на звичайних зручних лавочках, розташованих на ігровому майданчику школи, і розпочалася зустріч з книгою. Під час заходу діти дізналися про життя різних казкових героїв, навчилися відрізняти добро від зла. Бібліотекар підготувала для юних читайликів різноманітні конкурси, загадки, вікторини.

А от найменших дошкільнят, які лише починають знайомитися зі світом книги, бібліотекар запросила до бібліопісочниці «Жива абетка». Малюки, які ще не зовсім гарно розмовляють, з цікавістю розглядали яскраві малюнки абетки. Проведена акція з книжковими спокусами принесла усім масу задоволення та заохотила дітей провести літо з бібліотекою!
Немає коментарів:

Дописати коментар