Шукати в цьому блозі

четвер, 9 червня 2016 р.

Літо в бібліотеці
Літо в бібліотеціОсь і прийшло довгоочікуване літо, а з ним і літні канікули. Войнівська бібліотека-філія радо зустрічає всіх юних читачів у своїй літературній світлиці. Бібліотекар  робить все для того, щоб діткам було комфортно і цікаво спілкуватися, проводити вільний час, дізнаватися щось нове і корисне.
 В бібліотеці проходять літні читання «Спинилось літо на порозі». В програмі літніх читань бібліотекар знайомить читачів зі світом книг, проводить цікаві екскурсії, вікторини, конкурси. В бібліотеці оформлено книжкові виставки «Часу не гай, цікаві книги влітку прочитай!».
Бібліотека активно співпрацює з пришкільним табором "Ромашка", дитячим садочком "Веселка".
1 червня бібліотекар спільно з вчителями Войнівської ЗОШ провела розважально-ігрову програму "Літо. Розваги. Відпочинок". Незважаючи на дощову погоду настрій у присутніх був піднесеним. Президент табору Лапко Л.О. прийняла табірну зміну, привітала присутніх з початком літніх канікул і побажала всім гарно відпочити, набратися сил та здоров*я. Далі на дітей чекали ігри, конкурси, розваги. Кожен загін співав пісні і читав вірші. Завершилося свято традиційним конкурсом "Малюнку на асфальті".
6 червня для наймолодших читачів, вихованців ДНЗ "Веселка" була проведена екскурсія бібліотекою та розважальна хвилинка "Королівство казкових героїв". Діти із задоволенням слухали загадки про героїв казок, дружно відповідали. Гарного настрою додала гра "В цьому залі ми сім*я".
Для дітей із загону "Пінгвінята", що у шкільному літньому таборі, 8 червня бібліотекар провела вікторину з природознавства "Птахи наші друзі". Мандруючи зупинками "Кмітливі", "Слідопит", "Вгадай птаха", "Художники" діти мали змогу дізнатися багато нового і цікавого про птахів нашого краю. Адже їм треба не лише добре знати, а й берегти природу рідного краю.


 


Спокуси книжкового літа

07 червня 2016 р. гостинно зустріла Протопопівська бібліотека-філія школярів з літнього оздоровчого табору «Барвінок». На екскурсії-подорожі «Спокуси книжкового літа» діти мали змогу записатися до бібліотеки і стати читачами. Бібліотекар ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками.

З великим задоволенням малеча взяла участь у казковій вікторині «Чарівний ланцюг казок». Крокуючи казковими сходинками, маленькі користувачі зустрічали відомих улюблених героїв, знайомилися з чарівним і дивовижним світом казки.

Зустріч з бібліотекою пройшла в теплій, дружній атмосфері. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких гостей.Немає коментарів:

Дописати коментар