Шукати в цьому блозі

четвер, 9 червня 2016 р.

Завітаймо до скарбниці казок

Завітаймо до скарбниці казок


07 червня 2016 року бібліотекар Новопразької бібліотеки-філії №1 в шкільному оздоровчому таборі «Іскра», що діє при Новопразькій ЗОШ №2 I-III ст., провела годину читайликів «Завітаймо до скарбниці казок». Діти розширили знання про казку, її невмирущу силу, адже це джерело народної мудрості. Вона не тільки розважає, а й навчає.
А потім пограли у вікторину "Казковий дивосвіт". Найбільш кмітливі та уважні проявили себе, розгадуючи хитромудрі питання на казкову тематику.
Наприкінці заходу було презентовано книжкову виставку – «Жила-була казка…». Бібліотекар запросила дітей читати, пізнавати казки, подружитися з казкою, яка допоможе стати мудрішими.
 Подорож чарівною країною

        
 Найвищу насолоду і радість, найпалкішу любов до життя, природи рідного краю,  людей,  з самого дитинства прищеплють казки. 07 червня 2016р. вихованці табору "Веселка" разом з працівниками Добронадіївського будинку культури та бібліотеки-філії, здійснили подорож чарівною країною під назвою "День казок". Відгадування загадок, уривків з казок, розгадування казкового кросворду, участь у казковій вікторині - завершилося веселим дефіле з казковими героями під запальну дитячу музику. Радощам дітей не було меж, а чарівне перевтілення ведучих у хрещену Попелюшки (Т. Двалішвілі) та Червону Шапочку (Л. Якимчук), допомогло краще і яскравіше розкрити зміст казкового заходу.

 Прикраси люблять всіПрикраси люблять всі — жінки і чоловіки, дорослі і діти,адже це невід’ємна частина стильного образу. Мода постійно змінюється, і матеріали для прикрас використовуються найрізноманітніші: метал, глина, дерево, каміння, намистини, бісер, шкіра, шерсть і багато чого іншого.

2 червня 2016р. бібліотекар Ясинуватської бібліотеки – філії, Хуторна Н.С., провела для дітей табору  «Ромашка» майстер-клас по виготовленню браслетів з трубочок. Принадність подібних прикрас полягає в тому, що робити їх зовсім нескладно, сьогодні при виготовленні впоралися навіть найменші, а самі браслетики вийшли  дуже яскравими і цікавими.
Немає коментарів:

Дописати коментар