Шукати в цьому блозі

четвер, 9 червня 2016 р.

Вікторина «Чи знаєш ти птахів»Вікторина «Чи знаєш ти птахів»


Новопразька бібліотека-філія №1 в шкільному оздоровчому таборі «Іскра», що діє при Новопразькій ЗОШ №2 I-III ст., провела вікторину для молодших школярів «Чи знаєш ти птахів?». Діти відгадували загадки, складали прислів’я та приказки, грали в гру «Нагодуй птаха», розповідали вірші та казки, дивились та відгадували відео-вікторини «Які птахи не вміють літати?» та «Яким птахам та звірам належать ці сліди?» . Бібліотекар розповідала легенди та повіря про птахів, а також яких занесено до Червоної Книги України. В кінці заходу відбулася презентація книжкової виставки «Птахи наші друзі та помічники».
 
Газетна» вечірка


         Вечорниці, посвітки, досвітки  - красива форма дозвілля наших предків. На таких сходинах молодь не лихословила, не розбишакувала, поводилася чемно, бо всі були "на виду". Часи змінюються, змінюються смаки і уподобання.

«Газетна» вечірка, яку підготували директор СБК Двалішвілі Т.Р., художній керівник закладу Футуйма Р.І. та завідуюча бібліотекою - філією Якимчук Л.І., для молоді села Добронадіївка, стала ковтком свіжого повітря, адже і організатори, і учасники заходу впевнено долали "труднощі" цікавих ігор та конкурсів, які прививають любов до читання, розвивають зір, пам*ять, увагу: "Пошуки скарбів", "Цікава поза", "Снігова баба", "Костюм з газет", "Газетне сміття", "Танок на газеті".  На вечірку завітав  сільський голова Коваленко Володимир Андрійович та прийняв активну участь в одному із конкурсів. Вечірка цілком захопила уяву молодих людей, була присвячена газетам, інтригуючим фактам з газетних статей та стала гарним приводом порозважати підлітків.  Цей захід  мав цінну рису - ніхто не був стороннім спостерігачем, а всі були активними творцями і учасниками дійства.
Немає коментарів:

Дописати коментар