Шукати в цьому блозі

середа, 29 червня 2016 р.

Година пам’яті: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»Година пам’яті: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»


22 червня 2016 р. в Приютівській бібліотеці-філії відбулася година пам’яті: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» для учнівської молоді селища Приютівка.
Бібліотекар презентувала  присутнім виставку - реквієм: «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим». Діти читали вірші про війну, історії про воєнні роки, а потім переглянули фільм: «22 червня 1941-го».

 


Правовий флешмоб «Я – українець, є у мене право».

Напередодні Дня Конституції в Добронадіївській бібліотеці-філії для сільських дітей та молоді відбувся правовий флешмоб «Я – українець, є у мене право». Діти створили коло єднання і висловили свої найкращі побажання миру, процвітання, добра рідній землі.
Учасники заходу з глибокою та щирою повагою і гордістю згадали земляків Сухоноса Станіслава, Остроушка Олега, Помпенка Андрія, Денисенка Олександра, які відстоюють цілісність нашої країни на сході України. Бібліотекар  презентувала присутнім фото бійців, прапор, що побував в зоні АТО. 


Тиждень казкиЗ 7 по 14 червня 2016 р. у Недогарській бібліотеці-філії пройшов Тиждень казки для учнів молодших та середніх класів.

Дуже цікаво і пізнавально для дітей пройшла гра-вікторина «У світі казки чарівної». Команди учнів з азартом змагалися в знанні народних та літературних казок.

Всі учні взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Ми любимо читати захопливі казки». Завершився Тиждень казки майстер-класом «Казка з солоного тіста». Малеча вправно розминала підготовлене тісто та ліпила фігурки. Захід пройшов весело, цікаво та захопливо. Усі присутні діти були задоволені своїми витворами та набутими новими знаннями, якими із задоволенням поділяться із своїми рідними, молодшими братиками чи сестричками.

Немає коментарів:

Дописати коментар