Шукати в цьому блозі

середа, 15 червня 2016 р.

Літні читання в бібліотеціЛітні читання в бібліотеці

Весело і з користю провели час у Войнівській бібліотеці-філії діти з загону "Діснейленд", що працює у шкільному літньому таборі. Сидіти на місці довго не доводилося! Цікава програма, підготована бібліотекарем Дячук М. передбачала рухливі частини такі як гра "Крокодил" та руханка "Роби як я!", а ерудицію перевіряли за допомогою "Казкового поля загадок". Також діти прослухали казку з книги Ш. Перро "Чіко-чубчик", що була представлена на виставці книжкових новинок.


 


Лялька мотанка-берегиня роду

10 червня Новопразька №1 бібліотека-філія спільно з директором Будинку культури №1, для учнів, які відпочивають в шкільному оздоровчому таборі  «Іскра», що діє при Новопразькій ЗОШ №2 I-III cт., провели майстер-клас- «Лялька мотанка-берегиня роду». Культпрацівники розповіли про цей найдревніший архетипічний символ, який єднає культури і традиції, показали як і з чого створюється цей оберіг людської душі і долі. Діти з задоволенням створили свою ляльку- втілення добра і лагідності.
 Подорож до сільської бібліотеки09 червня в Олександрівську бібліотеку-філію завітали школярі літнього оздоровчого табору " Юність".

Оскільки розпочались літні канікули, діти вирішили провести цей час з книгою. Завідуюча бібліотекою Жовтоножко В.Я. провела бібліотечний урок-подорож "Країна, якої нема на карті". Дітлахи здійснили мандрівку в історію виникнення книги та книгодрукування, зустрілися з улюбленими книжковими героями, приймали участь в літературних конкурсах та розвагах, ознайомилися з книжковими виставками. Всі отримали велике задоволення від проведеної екскурсії та в хорошому настрої і з книжковим багажем в руках залишили бібліотеку.Немає коментарів:

Дописати коментар