Шукати в цьому блозі

четвер, 9 червня 2016 р.

Недогарські діти зустрічали літо
Недогарські діти зустрічали літо


"Хто не любить Літо?! Літо люблять всі!", під таким гаслом пройшов перший літній день для недогарських дітлахів. Свято відбулося на шкільному майданчику. Малеча співала, розповідала вірші, приймала участь у різноманітних естафетах. Бібліотекарем Недогарської бібліотеки-філії була представлена книжкова виставка «Здрастуй, літо!», де кожен учень зумів знайти для себе цікаву книжкову історію.


 


Розважально – ігрова програма
«Барвисте літо, літечко»

1 червня, по традиції, добрій і чудовій, ми всі зустрічаємося в стінах нашого затишного будинку культури. Всі дітлахи нашої школи, а також діти, які приїхали на літо до родичів, завітали на розважально – ігрову програму «Барвисте літо, літечко», підготовлену працівниками будинку культури та завідуючою бібліотекою-філією.
Відзначення Дня захисту дітей розпочалося виступами маленьких артистів. Весело і невимушено, піднесено і урочисто звучали зі сцени БК вірші, гуморески, пісні. Присутні із задоленням прийняли таночок учнів 4 – го класу. Справжній фурор викликав танець – сюрприз педагогічного корпусу дитячого табору «ВЕСЕЛКА». Продовжилося свято конкурсно – ігровим блоком. Дві збірні команди «ВЕСЕЛІ» і «РАДІСНІ» змагалися між собою в таких конкурсах: «Розминка», «Любителі ламбади», «Карлики і велетні», «Хто це ?», «Квасолька», «Сім’я», «Комічна гра». Діти були веселі, активні, завзяті, впевнені в собі, ерудовані, за що отримали солодкі подарунки від спонсорів добронадіївської громади.
 
Сонце посміхається – літо починаєтьсяЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Так, цього дня, Олександрійська центральна районна бібліотека ім. Д.І.Чижевського відкрила свої двері для малечі Олександрійського району . Бібліотечні працівники підготували театралізовано-розважальну ігрову програму «Сонце посміхається – літо починається» для учнів 1-4 класів Косівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Разом з казковими героями Артемоном, Буратіно та Літом діти грали в різноманітні рухливі ігри, подорожували по «Країні казок», відгадували загадки, «чарівні слова» та мультфільми. 
Немає коментарів:

Дописати коментар