Шукати в цьому блозі

четвер, 26 травня 2016 р.

Нащадки Великої Перемоги

Нащадки Великої Перемоги9 травня 2016 року,  в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в с. Шарівка відбувся флешмоб «Нащадки Великої Перемоги», організатором якого була працівник  Шарівської бібліотеки-філії. Учасники флешмобу вшанували пам'ять загиблих воїнів та жертв війни, згадали усіх тих, хто загинув, тих, хто  вижив, але відійшов у вічність згодом, тих, хто і донині показує нам гідний приклад любові до Батьківщини і щирої віри у щасливе майбутнє нашої держави.

 Учні місцевої школи виконали музично-хореографічну композицію, на знак подяки людям, які віддали життя заради миру.

Всі учасники вшанували своїх дідів, прадідів, родичів, знайомих, адже ми є Нащадками  Великої Перемоги і повинні пам’ятати та шанувати цей подвиг!


  

Ніколи зновуДо Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Приютівській бібліотеці-філії відбулася година пам’яті «Ніколи знову». Бібліотекар презентувала фотовиставку: «Солдати Перемоги», яка містить фото ветеранів Другої світової війни. Учень Цукрозаводського НВК«ЗШ І-ІІІ ст. - ЦХЕТУМ» Яніслав Заіченко, прочитав авторський вірш: «Ордени». По закінченні заходу учасники  переглянули відеофільм «Балада про солдата».Немає коментарів:

Дописати коментар