Шукати в цьому блозі

четвер, 26 травня 2016 р.

Низький уклін солдату – визволителю
Низький уклін солдату – визволителю


Кожного року в травні ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ у страшній війні 1939-1945рр.., цей біль не згасне в пам’яті людській, не відійде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його битва, його перемога над нацизмом.
9 травня 2016 року, бібліотекар Піщанобрідської бібліотеки-філії, разом із завідуючим клубом, провели історичну годину «Низький уклін солдату – визволителю». Розповіли про те, з якою жорстокістю знищували наш народ, про героїзм, відвагу й стійкість співвітчизників, які загинули у полум’ї війни.
Запрошені ветерани згадали ті далекі роки, найтяжчі, гіркі шляхи відступу, дороги сліз, горя, поневірянь, смерті. Тяжкою була дорога до Перемоги, вона була такою очікуваною і бажаною.
Учні Ізмайлівської школи прочитали вірші українських поетів про війну. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто навіки залишився на фронтах війни.
 

 


Ті дні у пам’яті народній09 травня 2016 року, в с. Куколівка біля пам’ятника загиблим воїнам, відбувся мітинг - реквієм «Ті дні у пам’яті народній», присвячений 71-й річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Минають роки, десятиліття, змінюється обличчя планети, а з ним життя людства, його думки, мрії… Чим далі за історичним небокраєм «ховаються» вогненні роки війни, тим величнішим постає героїчний подвиг нашого народу.

Зібралося багато людей, щоб віддати  шану всім полеглим захисникам Батьківщини, подякувати присутнім сивочолим ветеранам, яких, на жаль, з кожним роком залишається все менше і менше… Вони пам’ятають ті страшні часи. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, солдатами Другої світової – живими і полеглими.

Затих мітинг під час хвилини мовчання… Схилили голови учасники реквієму від наймолодшого до найстаршого. Кожен пройнявся повагою до ветеранів війни і згадав усіх, хто загинув на воєнних фронтах.


Немає коментарів:

Дописати коментар