Шукати в цьому блозі

четвер, 26 травня 2016 р.

Сива ластівко, сиве сонечко…Сива ластівко, сиве сонечко…


День матері і День сім’ї. Мати і дитина – одвічні людські символи, бо любов між ними, єдність душ і відчуттів проходять через усе життя. Серце мами – джерело тепла і ласки, сили і мужності, відданості і вірності.
Бібліотекар Добронадіївської бібліотеки-філії, разом з працівниками сільської ради та Будинку культури, з нагоди Дня матері, організували сімейну вітальню: «Сива ластівко, сиве сонечко…», присвячену всім матерям, які виховують дітей та молодь. У цей день жінок вітали подарунками, квітами, теплими словами та піснями. Серед запрошених були й багатодітні мами та мати пораненого учасника АТО Губа Зоя Миколаївна. З вітальним словом виступив сільський голова Коваленко Володимир Андрійович.


Скажу я тепле слово маміДень матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов.

В Шарівській бібліотеці-філії відбулася літературно-музична композиція «Скажу я тепле слово мамі». Під час заходу пролунали пісні про маму: «Лебеді материнства», «Рідна мати моя», «Чорнобривці». Учасники заходу читали вірші Тараса Шевченка «Садок вишневий біля хати», Івана Гнатюка «Мати», Лесі Українки «Вечірня година».Немає коментарів:

Дописати коментар