Шукати в цьому блозі

субота, 28 травня 2016 р.Цікаво про Європейський Союз

19 травня 2016 року, в Новопразькій центральній бібліотеці До Дня Європи, для вихованців школи-інтернату, відбулася слайдова презентація «Європейські країни-карлики». Це була захоплююча мандрівка країнами Європи, під час якої учасники дізналися багато цікавих речей про традиції та звичаї європейців, їх місце і рівень у світі. Бібліотекар розповіла дітям що означає слово «Європа», пояснила що таке Європейський Союз, чим він займається. Після корисної інформації присутнім було запропоновано інтелектуально-ігрову розминку, пограли в ігри різних країн Європи.

Європа наш спільний дім

19 травня 2016року, в Куколівській бібліотеці-філії для учнів місцевої школи, відбулася презентація до дня Європи «Європа наш спільний дім».
Під час зустрічі бібліотекар розповіла про історію створення Європейського Союзу, познайомила з культурою і традиціями країн Європи.
Також учасники заходу відповідали на запитання вікторини. Подорож пройшла весело, цікаво та змістовно. Завдяки цьому заходу учні розширили знання про культуру, історію, традиції різних народів європейських країн.Немає коментарів:

Дописати коментар