Шукати в цьому блозі

субота, 28 травня 2016 р.

Бережи українське – носи вишиванку

19 травня 2016 року, в с. Комінтерн відбулася яскрава патріотична акція «Бережи українське – носи вишиванку». Ці слова Ліни Костенко стали своєрідним заповітом для жителів села. Щороку у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки - всесвітнє свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, тож не залишилися байдужими і працівник  Комінтернівської бібліотеки-філії Базилевська Т.В. та директор Комінтернівського будинку культури Шкуринська В.В., які залучили до участі громадськість села. Яскравими, чарівними, мальовничими кольорами розквітли візерунки на вишиванках місцевих жителів, які підтримали акцію і прийшли на свої робочі місця, в школу, до дитячого садочка у вишиванках. Учасники заходу взяли участь у розважально - ігровій програмі.  На протязі свята лунали чарівні мелодії українських пісень про вишиванку.

Одягнімо вишиванки, друже! Хай побачить українців світ!

19 травня 2016 року, до Бандурівської бібліотеки-філії завітали школярі та всі шанувальники української вишивки, аби прийняти участь в акції «Одягнімо вишиванки, друже! Хай побачить українців світ!». Бібліотекар розповідала про значення символіки кожної вишивки, а  маленькі патріоти своєї держави влаштували справжній парад вишиванок. Кожен із них презентував власний одяг та намагався довести усім: «А моя вишиванка - найкраща!». Весела гра-конкурс «Скарби Української скриньки», розкрила секрети сімейних традицій та показала, наскільки наші діти знають українську культуру, її звичаї, традиції та обряди.
Також дізналися історію створення рушника-єднання Бандурівської сільської ради, яке було розпочато ще в 2013 році. З кожним роком на рушнику з'являються нові символи наших сіл. Цього року, вправні руки майстрині Супряги Тамари Григорівни, виклали на полотні часточку душі свого села Бандурівки.
Свято завершилося на славу, діти та дорослі отримали багато позитиву, і в очах кожного було видно гордість за наш національний символ. Ще б пак, адже у стародавньому одязі закодовані символи сили, добробуту, краси та оберегів.
Немає коментарів:

Дописати коментар