Шукати в цьому блозі

понеділок, 25 квітня 2016 р.

Весняний книговирВесняний книговирПоїздка на книжковий фестиваль «Весняний  книговир» була плідною, багатою на враження для делегації з Олександрійщини. В складі групи були Надія Жахалова, Тамара Аноко, Ольга Божко, Віктор та Ірина Голобородьки. Особливо їх представляти не треба – це відомі краєзнавці, журналісти, були також майстри декоративно-ужиткового мистецтва: родина Колякіних, Світлана Піскова.

Виставкова експозиція називалась «Творча Олександрійщина», де представлені краєзнавчі твори, проза, поезія місцевих авторів. До речі, варто відзначити, що Олександрійський район став, умовно кажучи, першою ластівкою на цьому фестивалі з усих регіонів області.

Також окремо було представлено нове краєзнавче видання «Олександрійський район: пам'ять століть. Рік дві тисячі шістнадцятий». Презентація відбулась у Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці  імені Д.Чижевського. Головний упорядник цього видання – Віктор Голобородько.

Фестиваль був багатий на автограф-сесії, літературні квести, вікторини, зустрічі з відомими письменниками. Присутні мали змогу ознайомитися з новими виданнями таких видавництв як «Імекс-ЛТД», Центрально-українське видавництво, «Видавництво Старого Лева» та інших.

З книжкового фестивалю «Весняний книговир » делегація привезла Диплом учасника ІІ-го книжкового фестивалю-виставки від Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, а також схвальні відгуки відвідувачів.


Немає коментарів:

Дописати коментар