Шукати в цьому блозі

неділя, 24 квітня 2016 р.

Книга – шлях до творчості                           Книгашлях до творчості


21 квітня 2016року, бібліотекар Шарівської бібліотеки-філії провела годину спілкування «Книга – шлях до творчості», для учнів першого класу місцевої школи. Книги пробуджують у дітей фантазію, творчу уяву, вчать спостерігати і пізнавати навколишній світ, дивуватися світові і не тільки радіти самим, а й ділитися своїми почуттями та емоціями з іншими. Діти познайомилися із письменниками, яких варто знати, читати та слухати. Маємо надію, що твори відомих письменників допоможуть нашим читачам краще пізнати світ і себе у цьому світі, розвинути впевненість у своїх силах, цілеспрямованість, наполегливість у подоланні перешкод.
           

                                   Наша планета: щоб турбота стала спільною        21 квітня 2016 року в приміщенні Новопразької центральної бібліотеки-філії зібралися вихованці спеціальної школи-інтернату. Працівники бібліотеки запросили їх взяти участь в годині турботи «Наша планета: щоб турбота стала спільною» . Мова йшла про навколишній світ, про довкілля, про планету Земля. Юнаки і дівчата говорили про те наскільки гарна природа України і наскільки вона вразлива. Від людської діяльності залежить доля планети, нашого життя. Завідуюча  філією Бутко Л.В. вказала на причини, чому потрібно берегти довкілля, розповідала про те, які роботи вони виконували  для покращення благоустрою селища, його чистоти, акцентувала на тому  що кожна людина повинна робити, щоб селище стало охайнішим. Вона подарувала їм насіння квітів, познайомила з матеріалами виставки «Бринить природи мова кольорова» та відео презентацією «Що я думаю про забруднення навколишнього середовища».
    

                            

 


Незвичайна подорож


20 квітня 2016року, напередодні Всесвітнього дня книги та авторських прав,  працівники Добронадіївського сільського будинку культури та бібліотеки-філії  Двалішвілі Т.Р., Якимчук Л.І.  гостинно зустріли самих маленьких жителів села – вихованців місцевого ДНЗ та провели незвичайну  екскурсію-подорож  до казкової країни «Книгарія» - сільської бібліотеки та музею села. Діти дізналися багато цікавого, нового та корисного.
 

Пам’ятаймо про знак біди!


20 квітня 2016року, працівник Новопразької бібліотеки-філії №1  в Будинку культури №1, провела інформаційну годину «Пам’ятаймо про знак біди!», присвячену 30-річчю Чорнобильської трагедії. Бібліотекар розповіла про аварію на четвертому блоці ЧАЕС, про тих, хто не шкодуючи життя, виконував свій обов’язок перед народом і Україною. Хвилиною мовчання та свічками пам’яті присутні вшанували пам’ять про тих, хто позбувся життя внаслідок аварії.

В кінці заходу відбулася презентація книжкової виставки : «Біль твоєї землі, Україно».

 


Нехай Земля квітує всюди, природу збережімо, люди! 19 квітня 2016 року, завідуюча Добронадіївською бібліотекою-філією Якимчук Л.І. разом з педагогом  Деркачем  Р.О.,  директором СБК Двалішвілі Т.Р. та художнім керівником Футуймою Р.І., для учнів 6 класу Добронадіївської ЗОШ, провели екологічний альманах «Нехай Земля квітує всюди, природу збережімо, люди!». Відзначили важливий у житті кожної людини день, бо Земля - наша спільна домівка. Діти, дізналися багато цікавого про нашу планету, її природу, як джерело краси.

В ігровій формі, за допомогою художнього слова, ведучі акцентували увагу школярів на тому, що піклування про Землю робить людину добрішою, щедрішою і уважнішою. Екологічні завдання "Подумай - відгадай", "Овочеве коло", "Хитромудрі запитання", "Новинки - цікавинки" показали ерудицію і кмітливість учасників заходу. Веселою і цікавою виявилася гра "Імпульс", яка принесла всім багато задоволення. На завершення екологічного альманаху до рук дітей потрапив "глобус бажань" і всі присутні озвучили свої побажання рідній планеті: чистоти, багатства, родючості, процвітання і миру.
 

Академія таємниць природи19 квітня 2016 року працівники відділу обслуговування дітей Олександрійської ЦРБ ім. Д.І. Чижевського, для учнів 5 класу Олександрійської філії Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) провели екологічну гру «Академія таємниць природи». Метою заходу було навчити дітей цінувати, поважати і любити природу. Адже це так необхідно, щоб вони виросли чуйними і добрими людьми. 

 Діти взяли участь в різноманітних конкурсних завданнях: «Дуель», «Квіткова поляна», «Дізнайся за оголошенням». Із задоволенням розгадували ребуси та кросворди «Різноманітність тварин у природі». Учасники гри отримали масу позитивних вражень та емоцій, показали свої  знання та ерудицію. 
Немає коментарів:

Дописати коментар